1. 1.
    kendi dini hakkinda bir ateist kadar bilgisi olmayan dindardir.
    1 -8 ... mental half life
  2. 2.
    bilgi edinmek yerine taşak geçmek için soru yönelten ateistleri sikine takmak istemeyen dindardır.

- ööğüeueygee... allah varsa nerde lan huahauhah???
    - ...
    - olm kime diyorum.. hani diyonuz ya allah, allah... nerde? hani madem çok güçlü beni çarpsın euheuhe..
    - şu şekle bakınca zaten işini önceden halletmiş.
    13 -7 ... ashaf
  3. 3.
    (bkz: cewap weremedy)
    2 -1 ... stalker
  4. 4.
    istese verebilir, en azından iyi bi demagog olup lafı dolaştırabilir ve galibi olmayan karşılaşma havasına sokabilir durumu..yazık ki okumaz..
    2 -3 ... merdo
  5. 5.
    Ateistleri siklemeyen dindar tipidir.
    1 -2 ... mj0y
  6. 6.
    hayatının yegane amacının; tanrı nın var olmadıgını ispat, inananlarla dalga geçmek, boş yaşamak, ve bunun gibi bok atmalardan oluştugunu bildigi ateistlere cevap verme gereksinimi duymayan dindar insan.

yahu adam! zaten ne desem inanmayacaksın. ben de ne desen inancımdan vazgecmem. artık bir süre görüşmeyelim diyorum ha?
    6 -2 ... limanla kavgali isyankar kaptan
  7. 7.
    enteresandır aynı mevzu tam tersi durum için de söylenebilir.

+evrim var.
    -hadi ya insan nasıl oldu o zaman çamurdan olmadı mı diyon yoksa sen hı
    +hayır insan evrimlerle gelişti ve günümüzdeki haline kadar geldi sudaki moleküllere kadar gider bu tespit.
    +dünya nasıl oldu o zaman
    -güneşten kopan ve dönerek soğuyan bıdıdı hıdıdı moleküler parçalarla ...
    +güneş nasıl oldu o zaman
    -evren boşluğunda bulunan gazların birleşimiyle birlikte...
    +o gazlar nasıl oldu o zaman
    -o gazlar evren boşluğunda bulunan moleküler parçaların birr... öeehh ebesinin amı!

eleştirmeden önce her iki tarafında aslında aynı duruma düşüp bilimsellikten bir anda, farkında olarak ya da olmayarak düşüverdiğini unutmamak gereken insan tipleridir ikisi de aynı boktur.
    2 -2 ... tarzan ince dallarda
  8. 8.
    ateizmin sorularına cevap veremeyen dindar tipi diye düşünen fakat ateist olarak soru sormayan ve cevapları dinlemeyen insan tipinin bir benzeri.
    1 -2 ... acz ve fakr
  9. 9.
    özellikle sözlük ortamında çok sık rastladığım olaylardan biride yaratıcyla ya da peygamberimizle ilgili başlık açanların ve uç sorular soranların çoğunluğu ateist siz bi' şeylere cevap verirken ister istemez hadis ve kuranı kerimden örnek veriyorsunuz, çünkü dininizi öğrendiğiniz kaynaklar onlar inanmayan bi' insana bu kaynaklar ne denli tatmin eder zaten inandığınız belirli bi' noktadan sonra gayb o yüzden kısır döngüden öteye gitmeyen sorular sormamak daha mantıklı.
    1 -1 ... clementine kruczynski
  10. 10.
    gereksiz polemiğe giren dindar insan kategori ve standartlarında hevesli dindar kişi olsa gerektir.
    1 -1 ... yagmurunsesi