1. 1.
    baştan söyleyeyim ben de dinsizim ama ateist değilim panteistim. zaten o yüzden bu yayınları izliyordum.

bu ateizm derneğinin türkiye'de yasal ofisi var. yani şikayet etseniz arkası gelir.

eski taraf gazetesi yazarı ermeni ve hristiyan hayko bağdat resmen fetöcü terörist ahmet altan tutuklanmamalıydı diyor.

https://www.youtube.com/watch?v=3T73zDHK9JA+

terörü ve teröristi övmekten yargılanmalılar.
    5 -2 ... kara atli prens
  2. 2.
    önemli bir konu arkadaşlar. kafanızı kuma gömmeyin. savcılığa gidemiyorsanız da en azından cimere şikayet edin.
    -1 ... kara atli prens
  3. 3.
    4 beğeni gelmiş ama bir tane bile şikayet ettim, cimere bildirdim yorumu gelmemiş. böyle olmaz ki.
    ... kara atli prens
  4. 4.
    beğeni rekoru mu kırmaya çalışıyoruz burada, birisi de açık oylamış. şikayet edin, cimere bildirin.
    -2 ... kara atli prens
  5. 5.
    Savcılığa gitmeye yemez değil mi? iftiradan başıma bela alır mıyım korkusuyla.

videoyu izlemedim.
    Söylenilene göre, Yalnızca "xxx tutuklanmamalıydı" şeklinde bir yorum, suçu övmek değildir.
    Yargı kararları eleştirilebilir. saygı çerçevesi içerisinde eleştirirsin.
    Kimse de eleştirdi diye fetöcü olmaz, suçlu olmaz.

Ama ne zaman ki çıkıp
    "bu suçu işlemiş ama çok iyi yapmış, tutuklama kararı verilmemeliydi." Dersen O zaman başlar sorumluluğun. Çünkü orada artık suçu övmeye, meşrulaştırmaya başlamış olursun.

Ayrıca masumiyet karinesi dediğimiz bir genel hukuk kaidesi vardır. Buna göre Mahkeme kararı kesinleşene kadar herkes masumdur. Mahkeme kararı ise ancak kanun yolu hakkının kullanımıyla(yargıtay onamı) mümkündür.

Bunları söyledik diye eksilersiniz şimdi. Şovmenler.

Ayrıca, başlığı açan arkadaş iftira suçunu işlemiş olabilme ihtimalini de düşünmeli.
    -1 ... garavel ustaa
  6. 6.
    bak bak fetöcü birisi çıkıp da hukuku yanıltmaya çalışıyor. ahmet altan suçu kesinlenmiş ve tutuklanmıştır. bunun üzerine tutuklanmamalıydı kararını yragıtaydan başka kimse veremez. kimse fetöyü de övemez.
    ... kara atli prens