1. 1.
  (bkz: celal şengör)
  ... esprimakinasi
 2. 2.
  müslümallar tarafından rahat bırakılmazsın orası kesin.
  2 -6 ... psychokiller
 3. 3.
  imam hatiplerde demeyin o zaman, globalleşen dünyamızda diye saçma sapan bir giriş yapmaktansa şöyle diyelim, herkes huzuru bulduğu yerde olsun onlarla dostluk etsin. gidin açıklayın ne olacak eminim dayak yemezsiniz, her yerde söyleyin rahat olun herkes ben gayim şuyum buyum diyor illaki hayvanlar çıkıyor ama bu mına koyduğumunun memleketinden insanlarından bu kadar nefret ediyorsanız harbiden ama harbiden memnun olmadığınız bir yer ise bu ülke açık açık söylüyorum böyle bir hakkım olmamasına rağman harbiden siktir gidin ya hatta kapalılar irana açıklar avrupaya ataistler amerikaya vampirler balkanlara zenciler zimbabveye herkes sktirsin gitsin de ülke de bomboş ohh mis gibi yaşasın nasıl?
  3 ... kirkincikapi
 4. 4.
  bu entryle beraber sol tarafın ustune tekarar taşımak, böylece cevaba ulaşmak istediğim (özellikle muslumanların cevap vermesini istedigim) sorum.
  ... baltanin sapi
 5. 5.
  yersin hatta öldürebilirsin sen iyisi mi paşa paşa içinde yaşa inancını.
  1 -1 ... dildilpakistan
 6. 6.
  açıklama kardeş, maalesef bu ülkede zihniyet bozuk. sırf alevi yakın bir arkadaşım var diye üst düzey bir göreve gelemedim ben. benim bildiğim hakiki alevi dosttur, yarendir, kardaştır ama bilinen algı maalesef çok yanlış.
  1 -1 ... inflagrante
 7. 7.
  dayak yemekten korkması değil allah'tan korkup bir an önce iman etmesi gerekir.
  1 -1 ... gosterissiz bir tabut
 8. 8.
  varlığını reddettiğim şeyden korkmak, varlığını bildiğim (dayak) şeyden korkmaktan daha aptalcadır.
  -1 ... baltanin sapi
 9. 9.
  (bkz: hiçbir zaman ifade özgürlüğünün olmayacak olması)
  ... aglaya ivanovna
 10. 10.
  yazarın nasıl bir çevrede bulunduğu merak konusudur. zira bu söz konusu değil la. hayır imam hatip lisesine uğrayıp ya ben ateistim pampa haberin olsun diyorsa da psikopattır. hani. adam hayatını verecek inancına. ama emin ol saygı duyar saygı duymayan da bizden değildir. o insanlar da bunun bilincinde olması gereken en birinci insanlar zaten. *.
  ... nkizlerco