bugün

olabilirliği yüksek bir durumun çukuruna düşmüş gerizekalı kişidir.

okuyorum, kızıyorum. kardeşim ateistlere saldıracağım, kafa bulacağım derken hem kendine hem başkasına zarar veriyorsun amına koyayım.

bırak adam inanmıyorsa inanmıyor. kuranın hükümlerine aykırı davranıyorsunuz bu şekilde. ve inanmayanları kışkırtanlar bakıyorum da hep dinci geçinenler.

yap ibadetini, oku kitabını, erdemli ol kim ne karışır.

bu şekilde töbe haşa allahtan bonus mu kazanacaksınız?!

edit: doğrusunu allah bilir.
bir de bu var:
(bkz: ateistlerle kafa bulmak isterken yardıran kişi)
hemen örnek de vereyim;*
(bkz: ateistim dediği halde su içen insanlar)
dikkat eksikliği gibi bir problemi olan kişidir.
işi vardırdığı noktanın nerelere gittiğini göremeyen alık kişidir.

kaş yapayım derken göt pardon göz çıkar. farkmaz.
http://www.kuranca.com/ sözlükteki herşeyi bilen kültürlü ateist burayada baksın
Kuran'ın indirildiği çağda henüz kimse oksijen ve karbondioksiti vücudumuzdaki kanda taşıyan Hemoglobin molekülünden haberdar değildi ve böyle bir tıp terimi de yoktu. Nitekim mikroskoplar da henüz icad edilmemişti. Ayrıca kana kırmızı rengi veren de yine Hemoglobin'dir ve demir eksikliğinde anemi hastalığı (kansızlık) ortaya çıkar.

Vücudumuzdaki Demir (Fe) elementi sayesinde oluşan Hemoglobin hayatın devamı için şarttır. Hemoglobinin ortasında bulunan Demir (Fe) elementi oksijeni kendisine bağlar ve kanda taşır. Kuran'daki Hadid yani Demir suresinde demirin insanlar için faydalar taşıdığı şöyle belirtiliyor:

"...Demiri de indirdik ki onda büyük bir kuvvet ve insanlar için faydalar vardır..." (Hadid suresi 25)