1. 1.
    doğru bir önerme.

neden mi öyle düşünüyorum?

şimdi bu ateistlerin, genel anlamda hepsi solcu ve komünist tiplerdir.

bu solcu-ateistler, her konuda başta sscb olmak üzere tüm komünistleri aklamaya çalışır.

sscb'nin kızıl ordusunun, berlin'de kadınlara tecavüz etmesini bile savunurlar (ereksiyon olarak hem de.), sonra, aynı yobaz kesim gibi kendileri gibi düşünmeyen herkesi öldürmek, yok etmek isterler.

josef vissaryonoviç cugaşvili stalin ve mao zedong, kendileri gibi düşünmeyen, kendilerini sevmeyen milyonlarca insanı öldürtmüştür. (bu saydığım iki isim de ateist).

yobaz kesime gelirsek, onlarda gene aynı kafadalar, kendileri gibi düşünmeyenleri öldürmeyi hedeflerler.

yani ateistler, yobazları sapıklıkla eleştiriyor ama, kendilerinin de onlardan geri kalır yanı yok, kendileri de tarihte hep katliam yapmış ve tecavüz etmişlerdir.

gene aynı yobazlar gibi, kadını seks objesi olarak görüyor bu ateistler.

zaten "komünizm"de, kadının "ortak mal" olarak sayılması bunun bir kanıtı.

sonra, dağdaki kadın pkk militanlarının da seks kölesi olarak kullanılması.. daha sayayım mı? (bu arada bildiğiniz gibi pkk marksist leninist yani komünist bir örgüt. komünizm = ateizm.)

ben bu yobazlar ve ateistler arasında pek fazla fark görmüyorum.
    3 -3 ... kazakistanli ii
  2. 2.
    damacana sikip, tavuk sikip, 60 yaşına gelip kedi köpek sikip ataistleri yobazlık ve ahlaksızlıkla suçlayan m*slüman zırvası.
    1 -3 ... kivilive
  3. 3.
    ateistlerin yobazlardan pek farkının olmaması
    ilgil iharitaya göre, ateistlerin yobazlarla pek bir ilgisi yoktur. kanada ve avusturalya'nın dünya yansa umrunda olmaz yani o derece ilgisizler...çin için yorum bile yapmak istemiyorum...
    ... keshberfo
  4. 4.
    "ateist ise kesin solcudur, solcu ise kesin komunisttir, komunist ise kesin sscb'yi destekliyordur, sscb'yi destekliyorsa kesin kadinlara tecavuz etmeyi, onlari ortak mal olarak gormeyi de destekliyordur." seklinde bir mantikla dinci yobaza esitleme dinamigi.

bu mantikla herkesi herseyle esitlemek mumkun; bir tarafi sabit tut, oburunun ustune bir takim soylemler gelistir ta ki birbirlerine denklesene kadar... yapayim bak: "bakkallarin eskimolardan pek farkinin olmamasi". bakkalin kesin buzdolabi ile isi vardir, buzdolabi ile isi varsa sogugu seviyordur, sogugu seviyorsa kesin buzlu bir ortamda ayilarla guresmek istiyordur, yaslanan kayinvalidesini de ölüme yollar bu...
    ... baftan
  5. 5.
    Bırakın da isteyen istediğine inansın size ne. Herkesin inancına saygılı olmak medeni olmanın ilk şartıdır. Ha, ben medeni değilim ormandan kaçtım ve şehir hayatına adapte olamadım diyorsanız o başka.
    ... serkan aslan