1. 1.
  kafaları o kadar karıştı ki önceleri hepsi inkarcıydı yani yaratıcıyı inkar ediyorlardı. sonra bing bang teorisinin kainatın yaratılış gerçeğini kanıtlaması, dna, rna, hücre, molekül gibi mucizevi kavramların kafa karıştıran mucizeleri sonrasında kendi aralarında deist ( yaratıcının varlığını kabul edenler) ve agnostik ( yaratıcının olup olmadığının bilinemeyeceğini iddia edenler) diye ikiye ayrıldılar. hidayete az kaldı, ateistler ha gayret. bakın size sadece dna mucizesiyle yaratılış gerçeğini kısaca açıklayayım:

  ortalama 100 trilyon hücreye sahibiz. her hücrede bir dna molekülü vardır.bunlardan sadece bir tanesinin içinde 3 milyar farklı konuda bilgi bulunur. bu bilgiler yaklaşık 1 milyonluk sayfalık 1000 cilt kütüphane kıvamında bilgi oluşturur. bu 1000 ciltlik eser hiç durmadan 24 saat okunsa eserin tamamlanması 100 yıl sürer. bu muazzam bilgi tek bir tırnağımızda saçımızın tek bir telinde veya kolumuzun üzerindeki tek bir tüye aittir. varın geriye kalan 99.999 trilyon hücrenin işlevini siz düşünün. oysa irademiz dışında gerçekleşen ölüm bile bir dengedir, hayatın devamı için elzemdir. ölüm olmasaydı dünya yaşanılmaz bir yer olurdu. birbirimizi yerdik herhalde. irademiz dışında gerçekleşen ölüme çare bulabildiniz mi de yaratıcıyı sorguluyorsunuz?

  size göre bu mucizeler kör tesadüf sonucu oluşmuştur!!! yersen! oysa kuran-ı kerim'de sık sık bir ifade geçer: gece gündüzün, mevsimlerin düzenli bir şekilde peş peşe gelmesinde insanın yaratılışında düşünenler için ibret vardır. tabi düşünenenler için!
  2 -5 ... seruven44
 2. 2.
  ateistlerin dini evrim yalanlarını ele veren sorular ve ateist bilim adamlarının cevaplayamadığı sorular. özellikle 2.10 dakikadan sonraki sorularda göt olan ateistlere dikkat. buyurun, izleyin. https://youtu.be/oaP-qHnjIgs?t=131
  1 ... seruven44
 3. 3.
  görmek istemeyen görmez işitmek istemeyen duymaz.

  boşversene allah ıslah etsin.
  1 -2 ... sgt gary roach sanderson
 4. 4.
  ataitlerin uğrayamadığı başlıklar.
  -1 ... seruven44
 5. 5.
  imana gelecek olsam bile bu asla Arap ay putu el ilah olmayacaktır.
  1 -3 ... alleyoop
 6. 6.
  imana geldim hergün muhammedin karılarıyla ilişkilerini ve allahın muhammedin karılarını muhammede karşı çıkmasınlar diye tehdit edişini okuyarak ağlıyorum. Allaaaaahuuu aqbar.
  1 -4 ... ebu zindik
 7. 7.
  yine tipik atait cevaplar: cevap veremeyince hakaret ve iftiralar.
  ... seruven44
 8. 8.
  (bkz: öyle bir şey yok çıkar onu aklından)
  ... metalheadbeleg
 9. 9.
  bu arkadaş 2 saat lol oynasın allaha küfür edenlerin sayısını bi görsün.
  1 ... ultiointifada
 10. 10.
  ateistlerin yavaş yavaş imana gelmesi
  Evet imana geldik ve şu yapıya gidecez..

  Köşede küçük kalan..
  3 -2 ... gezdimgordumyenildim