bugün

bir adama dört kadın zevkini tadamamasıdır.
ateistlerin ulaştığı zevklere oranla önemsiz kalan zevkler
sorumluluk zevkine ulaşamıcaklardır zannımca. amac ugruna yaşamak zevkine de nail olabileceklerini düşünmüyorum.
cennette 1 erkeğe düşen 40 huridir. cayır cayır cehennemde yanarkene bu şahıslar, inanlar götürecek hurileri.
9 yaşında kızlarla nikahlanmak ve hapse girmemek.

pedofil müslümanlar, türkiye harici diğer müslüman yoğunluklu ülkelerde, bir imamın karşısına sabi sübyanla oturup, nikah dedikleri bir acayiplik ile hayatlarına güle oynaya devam ediyorlar.

aşağılık bir eylem yapıp da hapse girmemek, ateistler için islamiyet'in kanun koyduğu bir ülkede yaşamıyorlarsa imkansız.

müslümanlar için imkanlı.

neden imkanlı peki?

çünkü siz hala, yaşarnuricilik oynuyorsunuz. kabiledaşlık adı altında bu yaratıklara destek oluyorsunuz.

sizi gidi, beni bilmez, kendiniz bilmez yemen çocukları sizi.
7 yaşında kız çocuğu sikmek gibi bir zevke de erişemiyorlar değil mi müslüman din kardeşim. buna izin veren hiçbir şey yok hayatlarında. onu da yazmak lazım.
cennette gılmanlarla geçirilecek eşsiz anlar.

ateistleri almıyorlarmış cennete, öyle bir duyum aldım. rahatladım en adi olayım ki, hangi aklı başında heteroseksüel erkek ödül olarak, oğlan verilen sınava dahil olur ki?

saçma.
en üstteki meseleleri düşünmek zorunda olmamak zevkinden mahrumdurlar.yaklaşan bi göktaşından ürkmeme zevkinden mahrumdurlar.ölen herşeye sonsuz ahu vah etmemek zevkinden mahrumdurlar.
ısrarla (bkz: seyr-i sülûk-u ruhani)
(bkz: yeni başlayanlar için pedofili)
(bkz: aksatmadan her gün zikir çekmek) *
buyrunuz :
--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=B9X2ZSXvJXQ&feature=related

--spoiler--
kendisini ayrıcalıklı kılmak isteyen "yaradanın sözde kulu"nun cevaplamaktan zevk duyacağı ankettir.
orgazm... sevişemez bunlar..
zevkten anlayış ergenlik çağına yeni girmiş kızlara tecavüz,onları koruma bahanesi altında onlarla evlenme ise ulaşamazlar tabi.
asla iç huzura erişememek..
7 yaşında ki kız çocuğuna tecavüz etmeyi zevkten sayanları müslüman zannedenlerin ulaşamayacağı zevklerdir. mesela ne mi? sevgi, aşk, özlem, nefret. Görmediğiniz şeye inanmıyorsunuz olm siz. soyut kavramlar sizin kitabınızda yok. bu yüzden sevgi, aşk gibi kavramlar sizin için götten uydurulan elementler. şimdi bi sktrin gidin.
deri ve et ile tadılan zevklerin dışındaki tüm zevklerdir.
(bkz: islamın 5 şartını uygulayamamak)
özellikle;

allah rızası için sabah namazını kıldıktan sonra ve/veya ramazan orucunu açtıktan sonra oluşan o tarif edilemez haz.
soluna selam verip namazı bitirip ayağa kalktığında duyduğun huzur.
ne bu huri sevdası, ne abazalar varya sırf huriler için cennete gitmeye uğraşıyor.
ergenliğe girişte popiler gençlik hareketidir. ataistlik gelir geçer fazla önemsemeyin.
(bkz: cuma namazı)
(bkz: ramazan)
(bkz: şizofreni)
güncel Önemli Başlıklar