bugün

Çünkü inandıkları bir tek din islamdır başka din yoktur.
çoğu allahla kavga edecek kadar inanıyor ama sevmiyor. gibi geliyor bana.
siz günde beş vakit bağır bağır allahu ekber diye ezan okuyunca sıkıntı yok inancımıza saygı duyun oluyor ateist allah yok dese ateistler srkli islma sldryr ya .ss
burada sorunlu kim bir düşünün bakalım.
muhammed'in putlara ve müşriklere hakaret etme eğilimine benzer. müşrikler de aynen sizin gibi rahatsız oluyorlardı. zaten siz de günümüzün müşriklerisiniz.

bir kere şu "hakaret" lafını geçelim... iki dakika adam olun, delikanlı olun: derdiniz islam'a hakaret edilmesi filan değil (ki hakaret eden çok kişi de yok zaten) eleştirilmesi. neden gerçeği itiraf etmek yerine "hakaret edüyirler, söviyirler" diye goy goy yapıyorsunuz?

din din diye ne eğitim sistemi bıraktınız, ne rahat, ne huzur! onbinlerce caminin giderinde, kıyamet kadar imamın maaşında bizim vergilerimizin de payı var. şu rezil halinize bir bakın! genelevlerin parasıyla, kumar parasıyla, içki parasıyla, bizim paramızla maaş ödeyip, bilmem kaç bin cami, bilmem kaç bin imam, bilmem kaç bin yobaz vakıf, dernek, kuran kursu, medrese, on binlerce okulda zorunlu din dersleri, milyarlarca dolarlık fonlarla sabahtan akşama kadar durmadan din propagandası yapıyorsunuz ama şurada bir sözlük köşesinde dininize iki laf edilse kuduruyorsunuz.

alayınız haksızların telaşı içindesiniz. dininizi eleştirmekten asla vazgeçmeyeceğiz. kudurun!...
Saygılı olanları da var elbet. Ama önemli bir kesim en ufak açığı bulmak için dört dönüyor. Bulurlarsa da bunu islamın açığı zannedip yapıştırıyorlar. Halbuki kusursuz olan islamdır insanlar değil.
BEN NE OLDUĞUMU BiLMiYORUM NE ATEiSTiM EN DEiSTiM NE BOKUM BENDE BiLMiYOM KENDiME BiŞEY BULAMADIM DiNLERE HAKERET ETMiYORUM. AMA SAÇMA GELiYOR.
inanmıyorum ama sebebini de bulamıyorum hadi gaza gelinde beni ikna edin çabasıdır. Eğer sen aklın ile değil de başkasının aklı ile inanacaksan yazık sana.
içinde bulunduğu toplumun islamın afyon yüzüyle etki altına alındığı ve daha kapsamlı düşünmediği durumda oluşturduğu bir savunma mekanizmasıdır.
argümanlarına cevap verilemeyen ateiste karşı geliştirilen bir savunma mekanizmasıdır. cevap veremeyip, fikir üretemeyince hakaret ettiği söylenir. saygı duyacaksın falan denir.

bunu yobazlar çok kullanır aslında da, kişi "bu saçmalıkların hangi birine cevap vereyim? bu kadar saçmalamak insan onuruna aykırı" diye düşünüp boşver deyip geçmeye çalışır, yobaz da cevap verilemediğini sanır kendine.

dine yobazlardan çok hakaret eden yoktur. hatta sadece yobazlar hakaret ediyor desek yeridir.

bir ateistin bir müslümanla ne işi olur ki?
inanmadıkları yok saydıkları şeye her fırsatta saldırma çabasındalar çünkü türkiye'de gerçek ateist yok, onlar islam düşmanı sadece.
madem yok niye rahatsızsın?
başkasının inancı niye rahatsız eder seni?
hiçbirşeye inanmadıklarından dolayı bazılarında ahlak olgusu tam gelişememiştir. ama şunu da eklemeliyim ki tanıdığım ateist arkadaşlarım çoğu dindar arkadaşımdan daha ahlaklı ve onurludur.
güncel Önemli Başlıklar