bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    (bkz: ölünce görürsün)
    2 ... mahud
  2. 2.
    allaha şükür hiçbir sorunumuz yok.
    2 ... durumdan vazife cikaran adam
  3. 3.
    bana kitabı indiren "o" dan kastın nedir?. bazı ayetleri kesin-muhkem yaparak bazılarını da müteşabih bırakarak neyi hedefledin?

netice itibariyle fitneyi de yaratan sensin!!! kalbimde eğrilik olsa seni daha fazla anlamak için soru sormaya teşebbüs etmezdim. ağzımı açar, budala gibi inanırdım fakat sormayı tercih ettim, her sorduğumda da beni aptal-kötü ve cehennem yakıtı olarak suçladın!

tanrısın sözde ama insan gibi küçük görüp-tehdit etmekten öteye gidemedin! bu inceliği aklıselim olanlar düşünür-anlar demişsin sevgili tanrım!

söyle bana düşünmemi isteseydin sırf sordum diye beni cehenneme iteler miydin? sen ki koca tanrısın ya da allah ya da başka bir coğrafya da visnu, "sana inansam ne yazar-inanmasam ne yazar?"

ben küçücük bir kulum. bu kadar inanmayışım ne diye bu kadar gücüne gider? de hele! hadi gücüne gider de ne diye tuttar beni ateşlerde yakmakla tehdit edersin.

ben sana düşman değil, soran oldum. ama sen sorduğum için bana düşman oldun!

velhasılı senin bana soracakların varsa benim de sana soracaklarım var ulu tanrım!
    7 -1 ... minerva thetis
  4. 4.
    Kafir olmaları.

(bkz: kafir).
    *
    ... ortambozan