bugün

1400 senelik ortaçağ düzeni değil o güzel kardeşim. Araştırmıyosunuz, okumuyosunuz, gerçeklere zor inanıp aykırı bir söze hemen tutuluyosunuz. 1.si 1400 lü yıllar dediğin o düzen insanın yaratılışından beri gönderilen ve 2.si de ilahi olan kitapların sonuncusudur. Ve kendinden önceki ilahi kitapların da aslını içerir.

O kadar çok gereksiz ve boş dünya işleriyle uğraşıyosunuz ki somutçu oluyorsunuz, sonra da Allah'a inanmamaya başlıyorsunuz. O kitaplar düzenin nasıl sağlanacağını gösteriyor, öğretiyor. Tek suçlu cahiller değil, aynı zamanda yobaz takımları da.. Ve tabi hristiyan ve yahudilerin tabi aynı zamanda ateistlerin müslümanlığı ortadan kaldırma çabasıyla insanların aklını karıştırma hareketleri de var. Ama söylediğim gibi ilahi dinlerin sonuncusudur ve bozulmamıştır.

Saçmalıklarınıza devam ediceksiniz biliyorum. Benim yapabileceğim birşey yok ben sadece size anlatmaya çalışırım sizin anladığınız kadar..

He bu arada müslümanların fikirlerinin temeline ve kutsal tuttuklarına karşı hakaret ediyorsunuz saçma yorumlar yapıyorsunuz, sonra da diyorsunuz ki görüşlerimizi bildiriyoruz, biz saygılıyız, müslümanlar niye saygılı değil.

Neyse adam olanlara saygılar..

(Başka bir başlığa cevabımdan alıntıdır.)
evvela kendimizi kurtarıp, başkalarına yaptığımız nasihatları evvela kendi nefsimize dinletebildiğimiz zaman.
''yaratıcının varlığı kanıtlandığı zaman!'' diye saçma soruya, saçma bir cevap verilesi durum.
ateistler var oldukça kurtulmak olanaksızdır. sonuçta allah herkese seçme özgürlüğü vermiş ateist de savunacaktır kendince.
Eğer yaratıcının varlığını herkes kabul etseydi zaten islam tek din olurdu.. Ama zevkleriniz ve bu zevklerini kullanıp dünyaya bağlılığınızı arttıran ve saçma sapan fikirlerinizin ortaya çıkmasını sağlıyan islam dini karşıtı insanlar ve gruplar sizin kafanızı karıştırmaya ve sizin inanmamanızı yol açmaya devam edecektir. diye yanıt verilesi oldness..
güncel Önemli Başlıklar