1. 1.
  Düşündürücüdür. ineğe tapanlara düşmanlık gütmeyen bu andaval heriflerin tek derdi islamiyettir.
  3 -3 ... imam kovalayan ateist
 2. 2.
  meyve veren ağaç taşlanır. meyvesiz ağacın taşlandığını gördün mü ?
  6 -2 ... sevgikelebegi
 3. 3.
  inege tapanlara dusmanlik edeni de vardir hatta islamdan binlerce yil once hindistanda cikmis charvaka akimi boyledir. muslumanlar ozel falan degilsiniz. karsit olmasinin nedeni kafir diye masum insanlarin katledilmesidir. zavalli fakirlerin tarikatlarda aklinin calinmasidir. islam ulkelerinde ateistlerin dogru duzgun sesi bile yoktur. subhaneke okuyamayanin kafasina kursun sikan isid gercegi de var.
  5 -3 ... cenkiss
 4. 4.
  Ateistler sadece islamiyet'e karşı değil, bizim ateistler salak.
  (Gerçi
  Allah indinde tek din islamdir.
  O ayrı.)
  4 ... ayk73
 5. 5.
  Yok öyle birşey. islami ağırlıklı ülkede ateist birey yahudilik karşıtı görüşler mi savunacak?
  3 -1 ... sabit efe
 6. 6.
  herkesin ateisti kendine. ateistin hası aşkenazlardan çıkar, ortadoğu ateisti neticede ortadoğuludur, yani.
  ... ebu fesat
 7. 7.
  Müslüman toplumdan çıkmış ateistin hinduizmi eleştirmesi saçmalık olmaz mı? Kaç tane hindu türkçe biliyor? Ha ineğe tapmak ta kara taşa tapmak kadar saçma amca yeğen kutsal ruh üçlemesi de garip eyvallah ta bu islamın da gerçek olmadığı gerçeğini değiştirmiyor.
  1 ... ebu zindik
 8. 8.
  Evanjelistlerin işlerini çok güzel gördüklerini gösterir. Her zaman diyorum ateist de olsan bu ülke vatandaşıysan batıya göre "islam medeniyeti" başlığı altında hedef tahtasındasın.

  Yıllardan beri sosyal medyada "müslümanlar teröristtir" algısını oluşturan hesapların, büyük sayfaların siyonist güdümlü olduğunu düşünüyorum.hatta eminim.

  70lerde komünizm terör ideolojisi olarak görülürken herkes ona karşıydı. Şimdi islam terör dinî olarak lanse ediliyor bu sefer de bütün dünya islam'a karşı.

  ilicz ramirez sanchez'in (çakal Carlos) hayatı bu büyük satranç tahtasının ipuçlarıyla dolu.
  ... agca
 9. 9.
  N'apsın adamlar? Ülke ülke gezip herkese bilim anlatmaya mı çalışsın? Kendi imkanlarınca bulunduğu coğrafyada evrim anlatmaya çalışıyordur.
  1 ... bivol
 10. 10.
  Komik bir durumdur. Gel gör ki ülkemiz ergen ateistlerinin kendi fikirleri de yoktur. Karşı çıktıkları konu hakkında gram fikirleri bulunmayıp, sırf google amcadan buldukları yazıları kopyala yapıştır yapmaktadırlar.
  1 -2 ... zevkine