bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  içinde bulundukları durumdan hoşnut değillerdir aslında. saldırarak ve ya sözde bilim konuşarak sizi bizi ikna etme çabası içinde hiç değiller. içinde bulundukları bir suçluluk duyguları vardır, onları saldırganlaştıran.
  yoksa ortadoğu da orda burda bir müslümanın ve ya başka dinden insanların kafa kesmeleri oraya buraya bomba atmaları afedersiniz hiç sikinde bile değildir bunların.
  bunların dinin gereklerini nefsine söz geçiremeyerek yapmaması (bunlara saçma diyerek örtpas ediyorlar), ardından gelen suçluluk duygusundan kurtulmak için ateist olup sözde 'rahat bir nefes almaları' dır asıl amaç, ama ardından gelecek daha büyük bir acaba, daha büyük bir suçluluk duygusuna düştüler mi saldırma gereksinimi, biraz olsun rahatlamış hissi arıyorlar olay bundan ibarettir.
  2 -1 ... assange
 2. 2.
  herkes ateist olsa inan hepsi hoşnut olur bunda sıkıntı yoktur, ateistlerin hoşnut olmaması demek ateistler yüzünden değil dindarlar yüzündendir, kimsenin dindarların inanması veya inananmaması kimsenin umrunda olmaz, ancak aynı devlette dindarları baskıları ve aşağılamaları insanları saldırganlığa itiyor, her şey açıktır, sen din üzerinden birine saldırırsan o da senin dinine saldırır, bunda kimsenin huzursuzluk çıkartmak gibi bir derdi yok, sen her türlü şeyi diyeceksin senin gibi düşünmeyene sonra da ağlayacaksın, böyle bir dünya olabilir mi?
  ... ykolmak
 3. 3.
  olmayan bir eylemdir. ateistler her zaman doğru yolun aklın yolu olduğunu savunmuşlardır, bunu kabul etmeyenlere her zaman her alanda savaş halindedirler. propaganda ve benzeri baskı her zaman ateist düşüncenin içinde zaten mevcuttur. fiziksel baskıdan fiziksel şiddetten zaten söz edemeyiz, zaten ateistler kim ki (bkz: ışid kafa kesiyor)
  1 -1 ... bizim yoldaslarda burda
 4. 4.
  hakketen yahu, ateistler türkmenleri ve kendilerinden olmayanları kese kese bitiremedi. kadınlara, çocuklara, erkeklere ve dahi birbirlerine tecavüz etmekten hiç çekinmiyorlar. kadınları pazarda para karşılığında satıyor, uyduruk fetvalarla insanlığı yerle bir ediyorlar.
  yazıklar olsun şu ateyizlere.
  1 ... senden tiskiniyorum