1. 1.
    şeytanları dürtüyor. ondandır.
    1 -3 ... selia
  2. 2.
    zira ahlaksızlıkları ve edepsizlikleri vicdanlarını sızlatmaktadır, cenab-ı hak nası öyle bir yaradmayla yaradmıştır ki fenalığa meylederken yüreği titrer. bu sebeble kendilerine yoldaş ararlar, tek başlarına inançsızlığa katlanamazlar, sizi de yoldan çıkarmaya çaba sarf ederler hafazanallah.
    2 -1 ... ibni maymun
  3. 3.
    Yobazların ateistlerle dalga geçmesine eşdeğerdir. Ne zaman ateistlere saygı duyarsanız işte o zaman aynı saygıyı göstereceklerdir.
    1 -1 ... bay efendi
  4. 4.
    içlerindeki boşluğu bu şekilde kapamaya çalışıyorlar. tek dertleri islam. diğer dinlerle uğraşmıyorlar. çünkü diğer dinleri bilmiyorlar. dinle değil islamla bir dertleri var.
    ... gazalli
  5. 5.
    hiçbirşeye inanmadıklarından dolayı bazılarında ahlak olgusu tam gelişememiştir. ama şunu da eklemeliyim ki tanıdığım ateist arkadaşlarım çoğu dindar arkadaşımdan daha ahlaklı ve onurludur.
    ... umutsuzbirpeder
  6. 6.
    inanmadıkları yok saydıkları şeye her fırsatta saldırma çabasındalar çünkü türkiye'de gerçek ateist yok, onlar islam düşmanı sadece.
    madem yok niye rahatsızsın?
    başkasının inancı niye rahatsız eder seni?
    -1 ... adrian monk
  7. 7.
    argümanlarına cevap verilemeyen ateiste karşı geliştirilen bir savunma mekanizmasıdır. cevap veremeyip, fikir üretemeyince hakaret ettiği söylenir. saygı duyacaksın falan denir.

bunu yobazlar çok kullanır aslında da, kişi "bu saçmalıkların hangi birine cevap vereyim? bu kadar saçmalamak insan onuruna aykırı" diye düşünüp boşver deyip geçmeye çalışır, yobaz da cevap verilemediğini sanır kendine.

dine yobazlardan çok hakaret eden yoktur. hatta sadece yobazlar hakaret ediyor desek yeridir.

bir ateistin bir müslümanla ne işi olur ki?
    2 ... noxeca
  8. 8.
    içinde bulunduğu toplumun islamın afyon yüzüyle etki altına alındığı ve daha kapsamlı düşünmediği durumda oluşturduğu bir savunma mekanizmasıdır.
    ... altrnatifakim
  9. 9.
    inanmıyorum ama sebebini de bulamıyorum hadi gaza gelinde beni ikna edin çabasıdır. Eğer sen aklın ile değil de başkasının aklı ile inanacaksan yazık sana.
    ... spoofer
  10. 10.
    BEN NE OLDUĞUMU BiLMiYORUM NE ATEiSTiM EN DEiSTiM NE BOKUM BENDE BiLMiYOM KENDiME BiŞEY BULAMADIM DiNLERE HAKERET ETMiYORUM. AMA SAÇMA GELiYOR.
    ... bu nick bi harika dostum