1. 1.
  hiç bir ateiste bir müslümanın ''oğlum allah var mal mısınız?'' dediğini gördünüz mü?

  madem senin için yok siktir git inanma inananı da eleştirme, olmayan ayeti niye günlerce eleştirirsin? senin için saçma bir şey.

  insanların senin görüşlerine göre hareket etmesi mi gerekiyor? çekil köşene inanma.

  içinin bir yerleri çünkü kendini kemiriyor değil mi ?
  8 -10 ... non posso amare
 2. 2.
  şeytanları dürtüyor. ondandır.
  1 -3 ... selia
 3. 3.
  zira ahlaksızlıkları ve edepsizlikleri vicdanlarını sızlatmaktadır, cenab-ı hak nası öyle bir yaradmayla yaradmıştır ki fenalığa meylederken yüreği titrer. bu sebeble kendilerine yoldaş ararlar, tek başlarına inançsızlığa katlanamazlar, sizi de yoldan çıkarmaya çaba sarf ederler hafazanallah.
  2 -1 ... ibni maymun
 4. 4.
  Yobazların ateistlerle dalga geçmesine eşdeğerdir. Ne zaman ateistlere saygı duyarsanız işte o zaman aynı saygıyı göstereceklerdir.
  1 -1 ... bay efendi
 5. 5.
  o dönemde 9 yaş kaç yaşına denk geliyor bilmiyor işte gerizekalılar.takvimlerden bi haber.
  1 -5 ... non posso amare
 6. 6.
  Ben durup islama söven ateist görmedim. Islami insanlara dikta etmeye çalışan ve kendi müslüman diye herkes hayat tarzını değiştirsin isteyen neandertallere söven ateist gördüm.
  Ki ayrıca ateist küfür etmez. Eğer seçerek ateist olduysa zaten küfür etmenin bir ise yaramadığını bilecek kadar da olgundur. O sizin işiniz.
  4 -1 ... sanguine aurora
 7. 7.
  içlerindeki boşluğu bu şekilde kapamaya çalışıyorlar. tek dertleri islam. diğer dinlerle uğraşmıyorlar. çünkü diğer dinleri bilmiyorlar. dinle değil islamla bir dertleri var.
  ... gazalli
 8. 8.
  hiçbirşeye inanmadıklarından dolayı bazılarında ahlak olgusu tam gelişememiştir. ama şunu da eklemeliyim ki tanıdığım ateist arkadaşlarım çoğu dindar arkadaşımdan daha ahlaklı ve onurludur.
  ... umutsuzbirpeder
 9. 9.
  inanmadıkları yok saydıkları şeye her fırsatta saldırma çabasındalar çünkü türkiye'de gerçek ateist yok, onlar islam düşmanı sadece.
  madem yok niye rahatsızsın?
  başkasının inancı niye rahatsız eder seni?
  -1 ... adrian monk
 10. 10.
  argümanlarına cevap verilemeyen ateiste karşı geliştirilen bir savunma mekanizmasıdır. cevap veremeyip, fikir üretemeyince hakaret ettiği söylenir. saygı duyacaksın falan denir.

  bunu yobazlar çok kullanır aslında da, kişi "bu saçmalıkların hangi birine cevap vereyim? bu kadar saçmalamak insan onuruna aykırı" diye düşünüp boşver deyip geçmeye çalışır, yobaz da cevap verilemediğini sanır kendine.

  dine yobazlardan çok hakaret eden yoktur. hatta sadece yobazlar hakaret ediyor desek yeridir.

  bir ateistin bir müslümanla ne işi olur ki?
  2 ... noxeca