1. 1.
    hani bir deyim vardır "hamamböcekleri evde cirit atıyor" derler, işte ateistler de sözlük gibi sanal ortamlarda içlerindeki boku kusabilmek için cirit atarlar. inananlara, islama hakaret edip alay ederler. gerçek hayatta dile getiremezler aynı şeyleri, çünkü öyle bi şey yapacak olsalar ağızlarına sıçılır. dışarıda kedi gibi olurlar, burada canavar...

(bkz: hamamböceği)
    8 -18 ... indoor sports
  2. 2.
    (bkz: lekum dinikum veliye din)
    4 ... rakinfish
  3. 3.
    olması gerekendir.

ayrıca bu sivri, uzun ve sert ciritler, "sadece inananların olduğu bir sözlük" hayaliyle yanıp tutuşan dar görüşlü arkadaşları rahatsız eder.
    4 -2 ... karin
  4. 4.
    müslüman geçinenlere çok feci şekilde batan bir olaydır nedense.
    7 -1 ... burke
  5. 5.
    (bkz: ateistlerin olimpiyatlara hazırlanmaları)
    (bkz: serbest çağrışım)
    3 ... alp er tanga
  6. 6.
    (bkz: ate sporu cirit)
    ... de sade ft baudelaire
  7. 7.
    bunların hepsi pisdir, aptaldır. delidir, akraba evliliğidir. bu insanlar kimdir ki, düşünsünler? kendi fikirleri olsun? onlar kimdir ki, herkezden farklı düşünsün? böyleleri ölmelidir. valla diyorum bakın, hepsi şerefsiz. *
    -
    (bkz: bir şerefsiz olarak ben)
    (bkz: bir hamam böceği olarak ben)
    3 -2 ... bir bucuk iskender yaninda light kola
  8. 8.
    "dikkat et bir yerine girmesin" tarzı yaklaşımlara layık; fazladan tek bir kelimeyi haketmeyen önerme.
    4 -1 ... karin
  9. 9.
    -hacı, ateistler sözlük ortamlarında cirit atıyorlarmış.
    -dikkatli olmak lazım. her an dinimizden soğutabilirler bizi.
    -haklısın kılıktan kılığa giriyorlarmış ajan smith misali.
    -öyle abi, burası da sonuçta sanal bir ortam yani 1 ve 0 lardan oluşan bir platform.
    -czzzbbzzzztt. (dönüşüm efekti)
    -mehmet abi, ne oluyo lan, tipin değişiyor.

(bkz: the matrix)
    2 ... zehiri alınmış kobra
  10. 10.
    ata sporlarina olan bagliliklarinin bir gostergesidir. her ortamda cirit atarak kendi kulturlerine vurgu yapmaktadirlar. derhal cirit'in olimpik oyun kategorisine alinmasi lazim. kafadan bir altin madalyamiz olur. *
    (bkz: ateist olimpiyatlari) *
    2 ... hayatayikkafaylacekilmiyor