bugün

hani bir deyim vardır "hamamböcekleri evde cirit atıyor" derler, işte ateistler de sözlük gibi sanal ortamlarda içlerindeki boku kusabilmek için cirit atarlar. inananlara, islama hakaret edip alay ederler. gerçek hayatta dile getiremezler aynı şeyleri, çünkü öyle bi şey yapacak olsalar ağızlarına sıçılır. dışarıda kedi gibi olurlar, burada canavar...

(bkz: hamamböceği)
(bkz: lekum dinikum veliye din)
olması gerekendir.

ayrıca bu sivri, uzun ve sert ciritler, "sadece inananların olduğu bir sözlük" hayaliyle yanıp tutuşan dar görüşlü arkadaşları rahatsız eder.
müslüman geçinenlere çok feci şekilde batan bir olaydır nedense.
(bkz: ateistlerin olimpiyatlara hazırlanmaları)
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: ate sporu cirit)
bunların hepsi pisdir, aptaldır. delidir, akraba evliliğidir. bu insanlar kimdir ki, düşünsünler? kendi fikirleri olsun? onlar kimdir ki, herkezden farklı düşünsün? böyleleri ölmelidir. valla diyorum bakın, hepsi şerefsiz. *
-
(bkz: bir şerefsiz olarak ben)
(bkz: bir hamam böceği olarak ben)
"dikkat et bir yerine girmesin" tarzı yaklaşımlara layık; fazladan tek bir kelimeyi haketmeyen önerme.
-hacı, ateistler sözlük ortamlarında cirit atıyorlarmış.
-dikkatli olmak lazım. her an dinimizden soğutabilirler bizi.
-haklısın kılıktan kılığa giriyorlarmış ajan smith misali.
-öyle abi, burası da sonuçta sanal bir ortam yani 1 ve 0 lardan oluşan bir platform.
-czzzbbzzzztt. (dönüşüm efekti)
-mehmet abi, ne oluyo lan, tipin değişiyor.

(bkz: the matrix)
ata sporlarina olan bagliliklarinin bir gostergesidir. her ortamda cirit atarak kendi kulturlerine vurgu yapmaktadirlar. derhal cirit'in olimpik oyun kategorisine alinmasi lazim. kafadan bir altin madalyamiz olur. *
(bkz: ateist olimpiyatlari) *
(bkz: mücahitlerin sözlük ortamında bomba atmaları)
hakaret etmeden eleştrebilseler, sözlüğe ve her yere renk katacak olan arkadaşlarımızın sayısal değerlerini ifade eden tespit.

açıkcası ateist arkadaşlar sayesinde bir çok meseleye farklı açıdan bakmayı öğrendim.

Allah'ın varlığı, Hz. Peygamber, Kur'an gibi konularda; müslümanların yanıldıkları bazı noktalar var ve bunları gösterebilen ateistler de var. Bu kısmı güzel.

Ayrıca inananların Kuran'ı daha çok araştırmasına da vesile oluyorlar.

Kısaca "tüm ateistler kötüdür" dememeli. Hakaret eden ile yapıcı eleştride bulunanı ayırt etmeli.
mütahit olamayan mücahitlerin sözlükte cirit atmasıyla paralellik gösteren durumdur...
kendini müslüman zanneden sapıkların* medyada,hırsızların * akpde,uyuşturucu baronlarının mecliste * gezmesinden daha fazla tehlikeli olmayan durumdur.
sıkıyorsa sokakta milletin ortasında bağarın sözlükteki yazdıklarınızı diyebileceğimiz durumdur...
sözlükte islam kelimesini aratınca ateizm kelimesinin 10 katından fazla sonuç çıktığı ve zaten ateizmle ilgili açılan başlıkların çoğunluğunun da ateistleri g.t etmeye çalışanlar tarafından açıldığı göz önünde bulundurulunca cirit atan kim diye düşündüren olaydır.

Ayrıyeten çoğu anti-teist internet ortamı dışında da düşüncelerini açıkça belirtir. ben hiç rastlamadım diyen varsa cami, kahvehane vb. ortamlar dışında pek takılmadığındandır bence.
insanların içindeki ateisti sözlükte serbest bırakmalarından, gezdirip dolaştırmalarından dolayıdır.
bazılarının ağızlarının köpüklerle dolmasına yol açan olay.
olmayan bir durumdur. tanıdığım hiç bir ateist kuran'dan sureler, peygamberden hadisler toplayıp, kendi inaçsızlığının haklılığını kanıtlamaya uğraşmamıştır, işi o değildir, ayrıca kendileri en az müslümanlar kader kardeşim, dostum, hoşsohbetimdir. sözlük camiasındakiler, olsa olsa, tıpkı solcu gözüküp, faşistlik yapan, yobazlık yapanlar hödük aydınlar gibi ateist gözüküp kendi inançsızlıklarına göre olmayan bir tanrı ile kavgaya girmiş ergen beyinlerdir (vücutlar değil beyinler). yoksa hiç bir ateist allah başlığına ona inanmadığım için beni cezalandıracak varlık yazmaz değil mi dostlar? ya da hz. muhammed'in sapık olduğunu kanıtlama peşine düşüp diğer inananları etkileme peşine düşmezler değil mi, zira kuran'da yazanlar müslümanlar için doğru ve kesindir, değiştirilmemiş, tartışılmazdır. bu bir inançtır, gerçekten ateist olan biri bak ama böyle yazıyor sizin kuran'ınız diyip beni kaybeden olarak göstermeye çalışmaz. ateizim veya bir dini inanç insanların beyinleriyle değil kalpleriyle kavradığı kavramlardır. bak bu yüzden ateistim, siz müslümansınız, cani ve sapıksınız diyen kişi ateist değil hödüktür.

edit: sözlük camiasında derken tüm ateistler zan altında kalmış olabilir, hödük olanlardır kastım.
ateistlerde elma ve ağaç gibi somutlardır ve çeşitli yaşam alanlarını kullanırlar.
onları ''bağnaz,baskıcı'' yapan özellikleri ateistliklerinden değil insanlıklarından gelir.
güncel Önemli Başlıklar