1. 1.
  hiçbir yaratıcı olduğuna inanmayan kişilerin binlerce peygambere yalancı sıfatı yüklemesidir. bu kişiler hiç düşünmeyen düşünemeyen insanlardır yada düşünmek istememektedirler söyle ki:
  birbirlerinden cok ayrı yerlerde dünyaya gelen bu peygamberler hep aynı şeyleri söylemişlerdir üstelik onların söylediklerini tam olarak bilmedikleri halde buda gösteriyor ki bir kaynaktan gelen bilgileri bize aktarıyorlar . misal vermek gerekirse gerçekten evi yanan bir kişiye cok yalancı bir adam gelse ve dese senin evin yanıyor umrumuzda olmaz ikincisi gelse tekrardan umursamayız tekrar tekrar farklı şekilde bu güvenemediğimiz kişiler aynı şeyi bize söylese artık şüphelenmeye başlarız . eğer birde doğru ve dürüst kişiler söylese ilk seferde inanırız dediklerine . öyleyse binlerce cok güvenilir kişilerin dünyanın farklı yerlerinden bize aynı bilgileri vermesi ne kadar yalan olabilir söyleyeyim hiç.
  2 -8 ... selaminc
 2. 2.
  (bkz: faşistlerin onca devrimciye bölücü demesi)
  4 ... domdom kursunu degdi
 3. 3.
  ateislerin düşünememesi sonuçu oluşan durumdur.
  1 -1 ... selaminc
 4. 4.
  (bkz: peygamberlerin ateistlere yalancı demesi)
  2 -1 ... 1917sosyalist
 5. 5.
  eğer sen tanrıyla konuşuyorsan dua ediyosundur,eğer tanrı senle konuşuyosa şizofrensindir.
  3 -2 ... tantana
 6. 6.
  düzeltiyorum başlığı, yalancı değil sadece şizofren.
  1 -1 ... neyyy
 7. 7.
  yedikleri haltlara uyduracak kılıf bulma arayışındaki ateist isimli varlıkların, mevzu bahis arayış sonucu en kolay ulaşabildikleri ilk kılıftır. (kendilerine sorarsanız asla böyle bir arayış içinde değildirler. ama içten içe kemirirler kendilerini. o kadar serbest bir toplumda değiliz ki inançsızım diye bağırarak gezebilsinler.)
  1 ... letis
 8. 8.
  inanç farklılığıdır... olabilitesi yüksektir. sonuçta müslümanlarda isa'nın babası allahtır demiyor... bizde mi yalancıyız şimdi onlara göre ?
  ... one more cup of coffe
 9. 9.
  bir sahtekarlıktır .
  1 -1 ... selaminc
 10. 10.
  ateistlerin peygamberleri övemeyeceğine göre doğru bir tespittir.
  1 -1 ... sezzo