1. 1.
    ateizmin olmazsa olmazlarından sanırım.

allah affetsin, bu güne kadar "tülin'cim vs. vs. vs inan bana ayilemden utanıyorum sorgulamıyor, okumuyor, araştırmıyorlar tıpış tıpış gidip akp'ye oy veriyorlar bıktım artık. ateyiz olduğumu açıklayacağım ama korkuyorum" diyerek hoplattığım ateyiz karıların neredeyse tümü ne kol altı ne de cinsel pıtışını tıraş etmemişti.

kirli sakal bırakanları vardı ama büyük çoğunluğunun pıtışı karl marx'ın sakalı gibi kıllı idi. tabi hiçbir zaman "ne lan bu bülbül yuvası gibi, açıkta kalsa kuşlar gelir konar hazır yuva oh mis gibi" diyerek aşağılamadım bu kıl yumaklarını.

ama inanın bir yerden sonra çekilmez bir hal alıyor. (özellikle de yaz mevsiminde) zaten sıcaktan aşırı terleyen kol altları ve pıtışları aytuğ atıcı sakalı uzunluğundaki kılları nedeniyle leş gibi kokuyor, yapış yapış oluyordu.

hatta eylem'e doğum gününde permatik banyo hediye ettim, belki duruma uyanır da tıraş olur diye ama, nafile. saçlarını kazıdı tıraş bıçağı ile.

farklı olmak adına da bu tür tutum ve davranışlarda bulunuyor diye düşünüyorum ben. gerçi, melis her ne kadar ateyiz olsa da haftalık ağdasını yapıyordu kukusuna. lakin gelin görün ki istisnalar da kaideyi bozmuyor, bozamıyordu.

bu sebeple nerede bir ateyiz görsem o iğrenç anılarım gözümde canlanıyor. kafamdaki saçtan bile daha fazla kıl yani.
    -4 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
  2. 2.
    tespit nedir ve nasıl sışılır?
    ... lagavulinvebazlama