bugün

yeryüzündeki en büyük komedi unsurunu ihtiva eden büyük bi yanılgıdır. nemiş efendim ateyizler daha entelektüel, daha sanatla haşır neşirmiş. la deve sen kendinden başkasının yaptığını sanat saymazsan tabi ki kendini entelektüel sanarsın. sanki tek şiir yazan sizsiniz, tek resim yapan sizsiniz, tek film çeken sizsiniz. sadece ismet özel tek başına götünüzü keser sizin. evet.
öyle bi durum yoktur, sansalar bile entellektüel sanarlar.
edit: oops bunu mu demek istediniz entelektüel, saygılar *
Universitedeki turbanlilarin ne bir dansa ne bir koroya kiyafetleri yuzunden katilamadigini dusunursek kiz kesimde var olabilecek durum.
insanları ötekileştirip sonra da koroyo katılmıyorlar diyerek eleştirenlerin nüvesinde bulunan yanılgıdır. zamanında kapısından almadığınız o kızlardı. hatırlatayım istedim. evet.
çogu ateist neden ateist olduğunu açıklayabiliyor. neden müslüman olduğunu açıklayabilen çok az insan gördüm.
gerçek olmayan bir vaziyettir.

entelektüelliği her konuya muhalefet olmak, sunulan çözüm önerilerini reddetmek, müslüman insanlara elinden geldiğince hakaret edip aşağılamak olarak algılayan ateist çoğunluğun, olduğunu zannettiği şey olabilir ancak.

müslümanlar yüzlerce kat daha fazla entelektüeldir. zira müslümanlar, bu insanların ateizm üzerine takındığı sabit fikirliliği din üzerine bile takınmamaktadırlar. yalan değil...