1. 1.
  ülkemizde ciddi ciddi oluşmaya başlayan düşünce yapısı. adam yav kardeşim dünyada zulüm var demek ki Allah yok diyerek ateist oluyor sonrasında sanki bilimsel araştırmalar yapmış, çok ciddi akademik entelektüel tartışmalardan sonra ateist olmuşcasına havalara giriyor elit takılıyor. yani demem o ki beş para etmezsiniz.
  2 -6 ... birinsan75
 2. 2.
  ateistlerin kendini entelektüel görmesi
  1 -3 ... eraslan5
 3. 3.
  5 para etmezler cunku para ile olculemeyecek kadar degerliler. en azindan dusunup sorguluyorlar...
  2 -3 ... derisik asit
 4. 3.
  Ateyizler de bir şeymi siz birde goministleri görün.
  2 -1 ... kutsal vergi memuru
 5. 4.
  Fitnessa yeni başlayanın 25 cm bicepsi ile kendini rich piana, arnold Schwarzenneger zannetmesi ile yeni ateyiz olmuş b*ktopu gibi, kendini cool zanneden, dünyanın sırrına vakıf olmuş gibi takılan birinin kendini entellektüel görmeside aynı durumdur. Toplumdan dışlayın yeter. Zira entellektüellik seviyeleri sadece ateizm tabanlı birkaç evrimist, agnostik makaleden ibarettir. Dillerinden varoluş kelimesi düşmez iki laflarından biri boşa yaşayan böcekleriz tarzı cümleler gelde buna entellektüel de. Aklıselim insan bunları değil entellektüel insan yerine koymaz.
  1 -1 ... uzunkartal
 6. 5.
  bütün ateistleri yakıp öldüreceksin.
  -2 ... ruzhan
 7. 6.
  Ateizm uzun araştırmalar, okumalar ve analizler sonucu ulaşılan bir bilinç ddüzeyidir. Dinler gibi dayatma yoluyla babadan oğula yayılmaz. O yüzden haklıdırlar.
  2 -3 ... otoriter kemalizm
 8. 7.
  Şeytan onlara öyle gaz veriyor.ahirette fırında unutulmuş öküz rostosu gibi olduklarında görürler.
  3 -1 ... d i n o z o r u s