bugün

kendilerinin fikirlerini dikte etmek ve sağlamlaştırmak adına yaptıkları ve söyledikleriyle kemalizme verdikleri zararlardır. o kadar çok zarar veriyorlar ki saymakla bitmez, atatürk'ün dine kitaba hakaret ettiğini iddia ve ispat çabaları bunlara örnektir, bir videoda seyrettim, atatürk'ün son meclis konuşmasının** videosunu gördüm, demiş ki "gökten indiği zannedilen dogmalar". şimdi bu video gerçek veya değil problem değil, asıl problem ortaya çıkmasının gerekli olup olmadığı, atatürk'ün böyle bir videosunun ortaya çıkması ona ve fikirlerine ne gibi bir katkı sağlar? bunları düşünen yok galiba, zaten dindarlar tarafından içki içtiği için tu kaka denen atatürk'ü, birde kutsal kitap için "gökten indiği sanılan" dediği videoyu ortaya çıkararak daha fazla düşman sahibi yapmak ne kadar mantıklıdır? herşeyin bilinmesine gerek var mıdır? bunu gören birilerinin "bak ben demiştim zaten, o bakire muhabbeti de doğru bak bak, bunu yapan neler yapmaz demeyecek mi? kişisel fikirleri, yaşama şekli beni ilgilendirmez, sizi de ve başkalarını da ilgilendirmemeli, ufak hesaplarınız için kemalizmin içini boşaltmayın, kemalizm dinsizlik değil, devrimcilik, milliyetçilik, halkçılık vs. o nedenle kemalistseniz böyle şeylerle çıkın piyasaya, dincilere hakaret ederek ve atatürk'e hakaret ettirerek değil.
ateistlik herşeye zarar verir..insan olmanın özüne zarar verir..en büyük zararıda kendisine verir de bu dalkavukların haberi dahi yoktur bunların..lodoslama mallık yaptıklarını elbet anlayacaklar can boğazlarına yapıştığına..
kemalizm işin en son noktasıdır bence..