bugün

anca rüyalarında görürler. yok öyle yağma. ne kadar ekmek o kadar köfte. biz boşuna mı yapıyoruz onca ibadeti ?
(bkz: neden mizah)
sanmıyorum, daha çok ya allah varsa o zaman cehennemde ne bok yiycem düşüncesine sahip olan kitledir.
ateistler cennete inanmaz cahil herif.
cennet cehennem hep hikaye.
ölünce ne olacaz diye soruyor aklı evveller.
doğmadan önce ne isen öldükten sonra da osun.
hiç.
evet cok istiyorum. mutlu olduysan devam edebilirsin kardeş.
ancak uyuduklarında rüya halinde görürler cenneti. yok öyle bedavadan.
ilginçtir. ama zannımca cehennemim en dibinde odun olarak işlev göreceklerdir. yok öyle üç kuruşa beş köfte.
şaka gibidir. madem ateistsin otur oturduğun yerde öyle değil mi? kabullenememek bu olsa gerek, cehennemin kor alevlerinde yanmayı. e kardeşim madem bunu göze alamayacaksın gel efendi gibi güçlünün ve doğrunun safına ne gerek var ki heyecana, atraksiyon aramaya?
iki yüzlü, çifte standartlı inançsızların kendini kandırması durumudur bu. yok olmayı o pis egolarına yediremedikleri gibi öteki tarafa da inanmıyorum derler ama aslında mecburlar buna.
Bunu bilmek için ateist olmak lazım, garip bir tespittir.
istemiyorum, emin olabilirsin.
affedersiniz de, nah giderler. bildiğin yani gidemezler. yok öyle yağma biz de maldık zaten namazımızı eda edip orucumuzu tutuyoruz boşu boşuna.
inananların içten içe korkması.
görsel
Pedofiliye karşıyım. Hadi eyv.
ateistleri cehennemle korkutmak kadar saçmadır. yok ki.
Olum ben baya istiyorum gitmek ama yok işte.
allah ın aslında ateistleri çana sokağı gerçeği. nihaha.

allah çanı düşürürse bir çok ateist doğrudan cennete gidecektir.

yav bide buna inanan vardır şimdi. sizin ütopik cennetinizi biz ne yapalım?

hayır hıristiyanın cennet veya cehennemi senin için ne ifade ediyorsa bizim içinde sizin cennet veya cehennem fanteziniz onu ifade ediyor.

daha kaba tabirle sikimizde değil de denebilir.
Kim istemezki cennete gitmeyi sonsuz sevgiyle sarmalanmayı acının bitmesini??
şu şekilde gidebilirler belki:

görsel
o yüzden hepsi de gizli gizli namaz kılarlar, diyet maskesi ardında oruç tutarlar.
çok ipne lan bu atayizler!
giderler giderler; ama nah giderler.
ateistlerin riyakarlığını gözler önüne seren başlık.
başını almaları ile sonuçlanacak gizli istek. gururlarından dolayı itiraf bile edemezler, bir sır gibi saklarlar bu arzularını.
görsel
sözde inananların göz göre göre çalmasından yeğdir.