bugün

beyhude davranış yönteminin göstermiş olduğu gaflet sonucu edinilmeye çalışılan bir aşağılama biçimidir.girdiği her ortamda ateist olduğunu belli ederek sivrilme çabasının marjinallikten kaynaklandığını vurgulamak isterler. aksine biz inananlar ise her türlü görüşe saygı duymaktayızdır çünkü bizim inancımızın öğretileri "yüreğinde zerre kadar iman olan kimseye" kafir denilemeyeceğini zira bunun en büyük günahlardan birisi olduğu gerçeğini ortaya koymaktadır. hiç kimse zorla ve baskı altında tutularak iman sahibi olamaz. bir kişinin inancına saygı duymak ise kendine ve inancına olan saygısından kaynaklanmaktadır. bir birey toplumun doğrularını yok sayamamakla birlikte kendisininde toplumun bir parçası olduğu gerçeğini unutmamalıdır. bir ateist bizlerin kutsalına saldırarak ve bizim inancımızı sorgulayarak ve hatta bizim yüce allah' a olan aşkımızla alay ederek kendi inancını kuvvetlendiremez.sen inanmıyor olabilirsin, öküze, taşa ve hatta kendine bile tapıyor olabilir yada dünyada var olan hiçbir şeye inanmıyor olabilirsin ancak kendine bir parça saygın varsa inancı olan kişileri kendinden aşağıda göremezsin. bizler sizden farklı olarak allah'ın varlığına inanınırız çünkü kalbimizdeki boşluğu anca inanarak doldurabileceğimize kanaat getiririz. biz inananıda inanmayanıda bir görürüz, biliriz ki her kul kendi hayatından sorumludur. sizin inançsızlığınız bizim varlığımızı sorgulamak yerine tam aksine bizim ebediyetimizi kuvvetlendirmektedir.

edit: lütfen bu entry nedeniyle beni akp' li, fethullahcı, yada ocu bucu olarak bir sınıflandırmaya sokmayınız, ille de bir sınıf içine koyacaksanız bilin ki hiçbir siyasi partiyle bağlantısı olmayan, Atatürk ilke ve inkilaplarına gönülden bağlı demokrasiyi bir yaşam biçimi haline getirmiş sade bir vatandaşım.
(bkz: uludağ sözlük/#4937857)
Evrilememiş ateisttir.
ateist serisi volume 2:

ak parti ye oy veren ateist (2)
akilin varligina inanan ateist
akp nin ateist acilimi (6)
alevi davasinda aslan kesilen ateist (44)
allah basligini okudum tatmin etmedi ateist oldum (7)
allah diye bagiran ateist (9)
allah diyen ateist (13)
allah i gormeden ona inanmam diyen ateist (7)
allah in izniyle bir gun herkes ateist olacak (14)
allah sahidimdir ateist oldum (4)
allah tan korkup ateist olmak (5)
allah tarafindan carpilmayi bekleyen ateist (4)
allahin ateist olmasi
asiri ateist (15)
aska inanan ateist

öööeeefff diyen ateist

(bkz: teizm)
(bkz: ateizm)
güncel Önemli Başlıklar