1. .
  ateistlerin yani hic bir seye inanmayan kişilerin, dine inanan allaha inanan insanlarla ilgili olan konularda konusması ve genelde sacmalaması. hayır benim inanmam seni neden rahatsız ediyor anlamıyorum size ne? san şu olabilir mi acaba? benim sana dini hatırlatmam ve senin ''lan varsa ayvayı yedik tüüü'' diye düsünmen ve bunun icin de inananların inanclarıyla ilgili olarak mümkün oldugu kadar alay etmeye calısman, elestiri yapmaya calıman ve dolayısı ile sacmalaman/sacmalaması.
  bunlara sormak gerek
  1: (bkz: sana giren cıkan mı var)
  2: (bkz: sanane tarram)

  edit: argo kelimeler silnmiştir.
  7 -8 ... damdaki deli
 2. .
  inanmak kadar inanmamakta doğaldır. hür irade buna imkan sağlamaktadır, sadece inanan insanların değerlerine sataşmak üzücü olmaktadır.

  edit: imla.
  2 ... ebaturab
 3. .
  aaaa lütfen olur mu onlar yaladılar yuttular senden benden merkez cami imamından il müftüsünden daha fazla bilgililer din konusunda lütfen bu bahsi kapatalım diyeceğim durumdur.Futbol taraftarlık fanatizm boyutuna çekmek değil maksat gayem fakat bir ateist ile din konuşmak bir adet veya lets say milyonlarca fenerbahçe taraftarıyla "futbol" konuşmaktan farksıdır.efendim şöyleki malumatımız şudur ki bir adet top ve 22 adet top taşıyıcı kovalayıcı canlıların icra ettiği spor sanatı olan futbol fenerbahçeliler için farklı dünyanın geri kalanı için farklı anlamlara geliyor.ateistlerde de benzer düşüncesi sistemi inanç alanında zuhur eder.ateistlerin genel profilde yüksek ego ve her boku bir kavanoza koyup kalıba sokma gibi bir huyları olduğundan şekil veremedikleri anlamlandıramadıkları mantık değilen tamamen subjektif bir mefhum üzerinden inançsızlıkla eşdeğer bir inanma özgürlüğündeki inananı "allahın salağı" kendince aşağılayıcı iranosiyle zıçışıdır.
  3 ... zigana34
 4. .
  inanaların inanmayanlar hakkında saçmalamalarıyla doğru orantıda varlık gösteren durumdur. çuvaldızı herkes kendine batırmalı, kimse kendini sütten çıkma ak kaşık sanmamalıdır.

  not: bu sözlerim, "sen benim inancımı nasıl eleştiriyorsun?" diyip daha öncelerden sabıkası inançsızlık hakkında dünyanın en aptal ve basit laflarıyla/hakaretleriyle/saçmalamalarıyla dolu olan kişileredir. kimsenin derdi kendini germeyen lakin ciddi ciddi hakarete uğrayıp bunu dile getiren inançlı kişiler üzerlerine alınmasın.

  edit: anlayacağınız, kimsenin "ben inanıyorum sen beni eleştiremezsin, ama sen inanmadığın için ben seni eleştirebilirim, hatta hakaret edebilirim" gibi çükündürük bir takım mantıksızlığı kendinde bir hak olarak görmeye hakkı yoktur. bunu yapan adama hatırlatırım ki sen bir taraflarını yırtıp başına da geçirsen, cevabını kendinde hakaret etme hakkı gördüğün adamlardan alırsın. sonradan ağlamak en hafif tabiriyle ikiyüzlülüktür. temel hak hukuk bilgisinden yoksun insanlara ilkokula gidip hayat bilgisi/vatandaşlık bilgisi* dersini tekrardan almalarını salık veririrm.
  1 -1 ... soul forged sin
 5. .
  inanmayan insan yoktur.allah'a inanmayan insan da 'o' nun varlığına birliğine inanmadıgı için aslında bir 'hiç'liğe inanmaktadır.fakat gerçekten inanan bir mümin için islam, onu bu dünyada da öteki dünyada da * mutluluğa götür.islamiyeti anlayabilen onu özümseyen, onu yaşam tarzı haline getirebilen insan bu dünyada da öteki dünyada da mutlu olacaktır.

  mümin, sıkıntıya düştüğünde dualarıyla rabbine yönelebilecektir, haline şükretmeyi bilecektir.ibadetleriyle huzura kavuşabilecektir.islamiyetin onu kötülüklerden arındırdıgının, uzak tuttugunun bilincindedir.bu dünyanın bi imtihan dünyası oldugunun farkındadır.rabbinin onu öteki alemde mükafatlandıracagını bilir, fakat bunu bile çok fazla göz önünde bulundurmadan allah'ın rızasını kazanmayı hedefler, çünkü onu huzura eriştiren rabbinin rızasıdır.

  oysa allah'a inanmayan bünyenin dara düştügünde el açıp dua edebilecegi rabbi ona göre yoktur..allah'a inanmayan bünye bir 'hiç'liğin içindedir.hayatı hoyratça, anlamsız, günü birlik yaşayıp gider.bir fakire verecegi sadakanın, zekatın o fakiri ne kadar mutlu edeceginin hazzını hiçbir zaman yaşayamaz.oruç tutarak nefsine hakim olabilmenin huzurunu hiçbir zaman hissedemez.kısaca boşluktadır.bu boşluk ve hayatı hoyratça yaşama onun bir mümin'i anlaması önündeki en büyük engeldir. ve ne yazıkki ne yaşadıgını bilemeyen bu bünye mümin'in hayatını anlamsız gördüğü için ancak ona saldırarak ya da gülerek, alay ederek kendini rahat hissedecektir.çünkü ona göre müslümanın yaşam tarzı saçmadır..

  nihayetinde allah'a inanmayan bünye, kendi içine düştügü zavallılığı unutarak aslında kendisini hiç ama hiç ilgilendirmeyen fakat saldırarak kendini rahat hissedecegi müslümanın hayatını eleştirmekten de kendini alamaz...
  oysa yanılmaktadır, yanılgısını hesap günü anlayacaktır..!
  3 -2 ... juliett
 6. .
  bu şahıslar devamlı saçma sapan insanların yazdığı saçma kuran meallerini örnek olarak gösterip laf söyledik zannederler. hain insanların sanki ordaymış gibi yazdığı yalan yanlış tarih kitaplarını kaynak gösterip bazı olaylar öne sürerler.
  1 ... darkranger