bugün

nato'nun ortadoğuya yaptığı operasyonlara içten içe alkış tutan, mutlu olan birer orospu çocukları olduğunu sanki bilmiyormuşuz gibi davranmalarından kaynaklanan sorunsaldır.

şimdi bunlar nato ve benzeri kuvvetlerin öldürdüğü müslümanların hepsine rahatlıkla terörist diyebilmekte ama gel gelelim abd ortadoğuda ne kadar orospu çocukluğu yapıyorsa o da "hristiyanlık, yahudilik" içindir.

ulan gavat, abd'nin fransa'nın ne işi olur hristiyanlık için savaşmakla? hangi petrol şirketinin sahibinin muhafazakar bir hristiyan olduğunu iddia edebilirsin ki eşşeğin çocuğu?

ama bariz zeka geriliği olduğu için bunları düşünemiyor tabi bu angutlar.
tek düşünebildiği şu "musa'nın asası nasıl yılan oluyor ya, çok saçma değil mi? evet, çünkü ben çok zekiyim". "erkeğe 4 kadın ne ya, çok banal, çünkü ben çok zekiyim". he, çok zekisin orospu çocuğu seni...
ateistlerin insan öldürmesi ayrıdır dünyayı ateist yapacağım diye ateist bir örgüt kurup cihat gibi vahşi kavram altında sivil ayırt etmeksizin bombalı eylem düzenlemesi veya kendini patlatması farklıdır.
sizin islamcı terör örgütleriniz allah adına kan dökerken ateist hiçbir örgüt böyle yok. dünyanın her yerine gidecek şeriat gelsin gelmese orayı havaya uçuracak falan filan.
bu insanları kan dökmeye bizzat teşvik eden de vahşi dinleridir ve bu ayetleri ve hadisleri referans alarak bir nevi teröre motive sağlıyorlar.
ayrıca emperyalistlerin belli bir amaç için bir yeri sömürmesinin amacı ateizm değil seni sömürmektir. aptal olma sömürtme kendini, güçlü olunca etrafı allah adın yağmalamak kolay. güçsüz olunca ama bizi eziyorlar.
ateist devlet olmaz,ateist birey olur.
devlet politikalarını eleştirirken
insan realitesini ayrı tutarsanız söylemek istediğiniz daha anlaşılır olur.
al işte ne kadar salak bunlar ya...

ateist devlet olmuyormuş, birey oluyormuş.

peki niye müslüman birey olurken aynı zamanda müslüman devlet de oluyor?
çünkü biri çıkıp ben bu devletin yasalarını islam dinine göre yazıyorum diyor.
peki laiklik ne demek?
jean meslier kimdir?
voltaire kimdir.

siktiğimin embesilleri ya. bunlarda bilgi, genel kültür, entelektüellik namına hiçbir şey yok. aptal saptal iddialar ve sığ argümanlar üretmekten başka bir sike yaramıyorlar.

ben ezmekten, göt etmekten bıktım, bunların kalın kafası bir türlü mevzuya basmadı.
japonya olayları araştırılarak öğrenilir.