bugün

yavaş gelsinler. (bkz: hele bir otur soluklan yiğidim)
200 binin 100 bini meraklı müslümanlar. Ateistin ne demek olduğunu bilmiyorlar zaten ve darwinden daha çok darwinci olmuşlar inanıyorlar. Her şeyin tesadüf olduğuna ve atalarınında hayvan olduğuna inanırlar. Görmek isteyenler için yeterince ışık, görmek istemeyenlar için yeterince karanlık vardır dedirten konu.
ben karikateist sayfasını beğenmedim. zaten bana yorum atma engeli koymuştu orospu çocuğu admini. onun için -1
kuru gürültü olduklarının itirafıdır. evet.
halay çekerek mi geliyorlarmış. halay başında da fazıl say varmış.
1 milyon kişi olsa da yanlış, yanlıştır.
sorun teşkil etmez -ki yarısından çoğu, müslümandır. ne makaralar dönüyor diye gülmeye girenler de var biliyorum.
(bkz: geldikleri gibi giderler)
ateizmden geçen avrupa'da şu an iddia edilenin tam tersi oluyor. avrupa'ya şu an gümbür gümbür din geliyor.
ateizm, karikateist sayfasıyla ölçülen bir değer olmuş. bu site bill gates ve benzeri zenginlerin sürekli fakirlere bağış yaptığını söyleyip "işte bakın ateistler şöyle gönlü bol" vesaire tarzında şeyler zırvalayan bir site ki kendi gözlerimle gördüm. bill gates'in bağışladığı 30 milyar dolar eşiyle kendinin kurmuş olduğu yardım vakfına bağışlandı. zenginlerin paralarının bağışlandığı bir vakıf. e bu adam madem 30 milyar dolarını elinden çıkardı, neden hala en zenginler listesinde ilk üçe oynuyor? diye sormaktan acizlerin "sorguluyorum ben" demesi de ayrı bir ironi.
galiba yakın zamanda insanlar olarak ikiye ayrılıcaz. inananlar tam 4/4'lük dindar, inanmayanlar da tam anlamıyla ateist. din savaşı çıkabilir mi acaba 50 yıl sonra?
Sağdan sağdan gelsinler, belki para bulurlar.