1. 1.
  birçok defa denk geldiğim olay. size ne ulan müslümanın ezanından kahpeler? bir de müslüman görünüp de savunuyorlar. başka tarafta din karşıtı sözlerini görmesen, duymasan dinsiz olduğunu anlayamayacaksın o derece.

  bunların ateist bi ablası vardı, adı da muazzez ilmiye çığ. camilere seks odası konsun diyordu. bunlar anadan oğula nesil amk.
  5 -3 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  ateistin ezanla namazla ne işi olur.saçma bi savunma şekli.
  1 -1 ... deli anlamindaki de
 3. 3.
  Ezanla işleri mi varmış ne yapacaklar türkçesini.
  1 -1 ... freesun
 4. 4.
  ateist allah yok diyorda ipliyor muyuz?
  bu dediklerinde de iplemeyiz olur biter.
  1 -2 ... ehli sunnet
 5. 5.
  asılsız iddiadır. ben şahsen japonca olmasını savunuyorum mesela.
  2 -4 ... ecinni
 6. 6.
  türk ateistine has davranış.
  başka ateistlerin umrunda değildir bence.
  3 -1 ... jimmy tudeski
 7. 7.
  senin kültür erozyonu dediğin adamın dini be amına koyduğum.

  tanım: hakikattir.
  4 -2 ... jeffrey dahmer
 8. 8.
  Şu türk milliyetçiliği ayağıyla ezanın Türkçe olmasını isteyenler iki yüzlüdür. O kadar milliyetçiysen şu milliyetçiliğini Fransız ihtilali ürünü laikliğe, latin harflerine, isviçre medeni kanuna, alman ticaret kanununa, italyan ceza kanununa, frenk serpuşuna vesaireye de göster tamam bu ezan konusunda ciddi diyelim. Ama senin milliyetçiliğin ezandan rahatsız olur diğerlerini kutsar, görmez.

  Ha bu arada din ve devlet işlerini birbirinden ayırmak isteyenlerin ezana müdahale edip yani devlet olarak dine müdahale etmesi o siyasetçilerin iki yüzlülüğüdür. Kendi getirdikleri ilkeleri çiğnemişlerdir. Uzatmayalım kendi ilkesini çiğneyenlere karşı müslümanlar laikliği niye şeyine takmıyor diye ağlamayın. ilk delen sizsiniz o kanunları.
  3 -2 ... imperium turcicum
 9. 9.
  yil olmus 2018 hala arap kulturunu savunmaya calisiyolar. arap kulturu bi ise yarasa arabistan yarimadasinda savas olmazdi.

  gerci arap kulturunun de ne ise yaradigini gorduk. herkes tuttuguna kayma pesinde. resmen koca kultur kim kime nasil kaysin diye kurulmus. hem kelimenin anlamiyla hem mecaz anlamiyla.
  1 -2 ... syme
 10. 10.
  Milletin imanını tercihleriyle niye ilişkilendiriyorsunuz arap yalakaları??!!!!
  2 -1 ... kenansodom