bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bir mentalite.

  temeli, savunduğunuz düşünceye karşı çıkanların ellerini ve ayaklarını keserek ıslah etme düşüncesine dayanır. kuranda önerilir.

  tam metni

  Allah'a ve Peygamberi'ne savaş açanların ve yeryüzünde fesadı yaymak için gayret gösterenlerin cezası, ancak ya öldürülmeleri ya asılmaları veya el ve ayaklarının kesilmesi, ya da bulundukları yerden sürülmeleridir. Bu, onların dünyadaki rüsvaylığıdır. Onlar için âhirette de büyük azap vardır.

  maide 33

  (bkz: islam hoşgörü dinidir)
  4 -11 ... ibni maymun
 2. 2.
  "anca asın kesin zaten sonra da islamiyet sevgi hoş görü dinidir diyerek ortalarda dolaşın" tepkisi haklı olan önerme yahu bu islamiyet iyi güzel de neden insanlara inmemiş?
  1 -2 ... golhiat
 3. 3.
  tammam, sonrasında ne vereyim abime?
  1 ... planimdabuyoktu
 4. 4.
  ettikleri hakareti bitirmenin kesin çözümüdür. bi de bunlar allahın hikmeti sadece islama ateist, diğer dinlerde perdelerini indirip kedi gibi oluyorlar.
  ... teistus
 5. 5.
  --spoiler--
  islama saygı duymak zorundasınız, sizin öldürülmenizi, size işkence edilmesini buyursa bile
  --spoiler--

  evet siz de yahudi ve hristiyanlara saygı duyun. gerçi söylememe gerek yok amerika israil tepenize bombayı bırakınca kuzu gibi oluyorsunuz ahahaha.
  1 -1 ... ibni maymun
 6. 6.
  aynı kitapta ki ; hırsız ve rüşvet alanlarla ilgili hükümleri uygulamakla başlasınlar.
  1 ... timur cengiz hulagu
 7. 7.
  artırıyorum; götlerini de keselim. evet.
  -3 ... frktmz krds frktmz
 8. 8.
  yahudiler ne güzel bu arap ülkelerinin altı yedi tanesini üst üste koyup silkiyor ahaha. ateistlerin yaptıkları bombalarla hem de.
  -1 ... ibni maymun