1. ?.
  sıkça rastladığımız eylemdir. tartışma ve kaos ortamı yaratır. şakşakçı zihniyet ise arkasından gider hep.

  inanmadıkları şeyler üzerine yorum yapmaları saçmadır aslında.
  9 -5 ... metalt
 2. ?.
  (bkz: valla ateistim oglum ben)*
  (bkz: yemin ederim ki ben Allah a inanmıyorum oglum)*
  -1 ... kkbolat
 3. ?.
  doğru yolu bulma çabasındaki yazarlardır. sığınma ihtiyacı duyarlar.
  1 ... darkbow
 4. ?.
  ateistlerin sırf anası-babası, yakın çevresi müslüman diye, kur'an'ı bi kerecik okumadan müslüman olan insanlardan farklı olduklarını gösterir.

  ateistler pat diye inanmamayı tercih etmiyor çünkü. okuyor, araştırıyor, bi yerlerde eksik olduğunu farkediyor ve inanmıyor. dini konularda çoğu müslümanın/musevinin/hristiyanın eline verecek kadar bilgili bi sürü ateist tanırım. tıpkı kur'an'da ne yazdığı konusunda fikri olmayan, dini bilgisi kulaktan dolma koca karı fetvalarından ileri gidemeyen müslüman-cıklar gibi.
  2 -11 ... anelia
 5. ?.
  doğru yolu bulma çabası içindeki, sığınma ihtiyacı hisseden yazarlara yardım etmeye çalışırlar.
  1 -1 ... a chemical reaction
 6. ?.
  insanoğlunun kendinde olmayana yüklenmesinden kaynaklanır. edinemediği imanı, iç huzuru bulan kişilere saldırma çabasıdır. kedi-ciğer ilişkisidir. * ayrıca fikir birliği etmişçesine aleyhine yazılan entry leri eksileyen bu kişilere karşı bir güç birliği oluşturamayan mümin kesim, tarihteki islami boyların aralarında anlaşamamazlıklarını, birlik olamama sorunlarını getirir akla.
  -1 ... wildr0se
 7. ?.
  birde buna bakın.
  (bkz: dincilerin bekaret ile ilgili entry girmesi)
  ... tsira
 8. ?.
  bir ateist saçmalığıdır. ateistler zaten önce cinsel içerikli entryler girerler. böyle kız düşmeyeceğini anlamaları ve dine saldırıp saçmalamaları uzun sürmez. bunun nedeni şudur: zamanında allaha yalvaran ateistler, istedikleri kızları bu kullarına göndermeyip onları osbire mahkum edince ona küserler ve dine saldırırılar. bak dikkat ettiysen hepsi abazan ha
  ... holy idle
 9. 1.
  dindarların ateistlerle ilgili entry girmeleri gibi gayet normal olan eylem.
  -1 ... shakesbeer
 10. 2.
  küçüklüklerini aşırı muhafazakar ortamlarda geçirmiş olmaları ihtimaliyle olağan karşılanabilir durum. bünyeye dar gelip özgürlüğüne tam manasıyla kavuştuğunda herhangi bir inanca bağlı kalmak istemeyebilirler.

  lakin küçüklüğünde muhafazakar çevrede yetişmeleri garanti bir durumdur. zira islam konusunda benden fazla bilgilerinin olmasının yegâne açıklaması bu olur.
  2 ... kathrin kolossa