1. 1.
    Din olmasa adamların konuşacak mevzusu yok,yaşamlarını dine borçlular.böyle zıpçıktıların faydasıda var elbet,hadiste dediği gibi Allah kafirlede islama hizmet ettirir.
    2 -7 ... kalahari 1
  2. 2.
    daş mı yesinler onlarda böyle ekmek yiyor kızlara yürüyor. canlarım benim ya.
    3 ... ibni maymun
  3. 3.
    ilginçtir. din derken; din olarak sadece islâmi seçmişler.
    3 -2 ... bittimiacaba
  4. 4.
    din üzerinden deveyi hamuduyla götüren din tüccarları varken prim yapmayı çok görmeyelim.
    12 ... kutsal cezmi
  5. 5.
    Hem yok de hem yok dediğini eleştir.nato kafa nato mermer.
    1 ... gaddar davud
  6. 6.
    Hayatında ateistlerle olan diyaloğu tartışmanın ötesine geçememiş hatta türk ateisti dışında ateist tanımamış köylü söylemi.

Sen o ateistin yaşadığı hayatın onda birini yaşabilmen için beynine artı 1tb harddisk, kalbine de mini bir nükleer reaktör bağlatman gerekir
    -2 ... gedikpasa
  7. 7.
    (bkz: prim kelimesini öğrenmiş dinci yobaz)

ne fayda sağlıyorlar, dinci yobazlar gibi din üzerinden servet mi ediniyorlar acaba.
    neymiş faydası, para mı getiriyor, işin içinde para olsaydı zaten bütün dinciler ateist olurdu.
    1 -3 ... high voltage
  8. 8.
    hiçbir zaman olmamış olan, hali hazırda olmayan ve hiçbir zaman olmayacak olan çabadır.

ne zaman anlayacaksınız bilmiyorum ama din ateistlerin umurunda bile değildir.

not: de ayrı yazılır.
    2 -1 ... noxeca
  9. 9.
    doğru tespittir.

dincilerin, akitlerin din üzerinden prim yapmasıyla yarışır.
    2 -2 ... altan518
  10. 10.
    Sozlukte gordugunuz tatli su ateistlerine degil de sosyal hayatiniz icerisinde tanidiginiz adam gibi konusan ateistlere bir kulak verin. Biri demis ki kemalistler ezan sussun istiyor. Atmayin gotunuzden ezanla alakali yazdigim bir entry vardi bulamayacagim simdi. Muhim olan harcanan paralar. Istanbul un bir noktasindan diger ucuna ezan tam 25 dakika suruyormus. Biri bitiyor biri basliyor yani. Her kose basinda cami yapmanin mantigi ne? Camlica tepesindeki camii? Ne isi var? Allah sana bana ibadet ederken doganin anasini sik mi diyor.

Bizim bahsettiklerimiz bunlar. Yoksa ezan benim icin bir saat kadrani. En azindan saati tahmin edebiliyorum.
    1 -3 ... ruut altmis alti