1. 1.
    Eşhedü en la ilahe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdühü ve resulühü. Artık müslüman oldum çok teşekkür ederim.
    5 -2 ... imam kovalayan ateist
  2. 2.
    dedi, ateistin icatlarını kullanan adam.

olmayan sorulardır.
    2 ... inderex
  3. 2.
    Yalnız ne O sorduklarını ne de tanrı kavramının nasıl var olduğunu, bu güce nasıl eriştiğini hiçbir din açıklamıyor. insanoğlunun merak ettiği de bu zaten. Binlerce yıldır hem birbirini inkâr edip, hem tamamlar nitelikte yazılmış kitabeler değil.
    1 ... yani herhalde sanirim galiba
  4. 3.
    inançlarların hiç içi dolu bir cevabı olmayan sorulardır.

+Neden şu olur...

-Çünkü Tanrı öyle yaratmış.

+Çok zekisin valla bu iq sana fazla.

Edit: tek yol agnostisizm.
    ... uzay muhtari
  5. 4.
    şöyle aptalca sorular var ; tecavüzü hırsızlığı neden yapmıyorsunuz . lan beyinsiz bunları yapmaman için müslüman olman gerekmiyor insan olman gerekiyor. sanki bunları yapanlar müslüman değil.
    2 -1 ... angry engineer
  6. 5.
    Ben neden ateistim.
    1 ... rotaszkaptan
  7. 6.
    Ateistim.. Sorular çok saçma...

Çalışmadığım yerden gelin..
    1 -1 ... gezdimgordumyenildim
  8. 7.
    100 metrekarelik bir binaya yaklaşık olarak 3000 tane tuğla kullanılıp duvar örülüyor.
    Hepimiz bu duvarların içindeki sıcak evlerimizde yaşıyoruz.

3000 tuğla ile örülen evlere bile rastlantıdır, kendi kendine oluşmuştur diyemeyen sizler; bir insanda bulunan ve sayıları 40 trilyonu bulan hücrelerin neredeyse mükemmel ötesi bir şekilde birleşerek organları oluşturmasını, organların da birbiri ile entegre olarak vücut sistemimizi oluşturmasını ve sizin bu kusursuz sisteme "rastlantılar sonucu oluşmuştur" demenizi ne ile açıklıyorsunuz?
    6 -1 ... sondan bir onceki samuray
  9. 8.
    (bkz: dindarların cevaplayamadığı sorular) dan fazla değildir. Ama bir bakımdan da çok daha fazladır.

Çünkü sorguladıkça sorular artar. E tabi cevaplarda artar, bunun aksi de.

En azından sorgulama, düşünme cevap arama konusunda daha fazla didiniyorlardır. Hepsi öyledir demiyorum ama mukayese edeceksek dindarlar bu bakımdan önce kendilerine baksınlar.

Her şeyi hazırdan kabul edip, arkadaşında dediği gibi sorgulamaktan, düşünmekten kaçarak ateistlere sataşmak kolay olandır.
    1 ... yalnizca deli yalnizca sair
  10. 9.
    Din;toplumu en iyi yönetebilme biçimlerinden biridir kanımca. Zira burada bile hala " neden adam öldürmüyor ya da tecavüz etmiyorsunuz " gibi soruları soran kişileri bile bir süre daha durdursa iyidir.
    ... bivol