1. 1.
    islamın uydurma olduğunu kanıtlamak için kurandan ayet örnekleri veriyorlar. Reddedilen dinin kitabındaki yazılara inanıp parantez açmanın mantığı nedir?
    5 -4 ... kuyruk yagi
  2. 2.
    yoktur, her soruya cevap verebiliyoruz. ancak bu durum farklı bir cevabın doğruluğu bir yana tatmin edici olması bir yana her gerçek insanları ikna etmeye yetmez, hele inanan insanları daha çok tatmin etmez.
    3 -6 ... ykolmak
  3. 3.
    Kahverengi bir renk ise kahve ne renk?

Cevap verin lan atayizler.
    3 -2 ... frekans
  4. 4.
    islamın uydurma olduğunu kanıtlamak için kurandan ayet örnekleri veriyorlar. reddedilen dinin kitabındaki yazılara inanıp parantez açmanın mantığı nedir?

bu soru olduğu düşünülmüş. sadece şu kadarını alalım içinden;
    "reddedilen dinin kitabındaki yazılara inanıp"

reddedilen dini kitapta ki yazılara inanmazlar efendim. inananın gözünden bakıp, onun adına sorular sorarlar ve onu düşünmeye sevk ederler.

----------

ateistlerin cevap veremediği sorulara gelirsek, bakın çok açık ve net söylüyorum, çok basit; "cevabını bilmediği hiç bir soruya cevap vermezler". demezler hani; "yok ben bilmiyorum ama kalben eminim doğru olduğuna" diye. bilmem anlatabildim mi? bilimin bile cevap veremediği, 100 yıllardır araştırılan şeyler var. ateist nihayetinde bir insan, onu süper zeka olarak görmeyin. o sadece düşünmeyi ve araştırmayı, sorgulamayı kendine düstur edinmiştir, inananlardan tek farkı bu.
    1 -3 ... sigara icmiyorum
  5. 5.
    şimdi maymunlar yüzyıllarca evrimleşerek insan olmuş ama maymunlar en fazla 60 yıl yaşayabiliyor. ne diyecen bu duruma? ha?
    5 -2 ... arka plan
  6. 6.
    + hadi sen ben maymundan geldikte kate upton'da mı maymundan geldi?

- eshedü enla ilahe illallah ve eshedü enne muhammeden abduhu ve rasuluh.
    4 -2 ... freedoman
  7. 7.
    tesadüflerden oluşan dünya ve canlıya inanırlar. peki bu tesadüfler neden görmeyi inkar edecekleri büyük şeylerde kendini göstermemiştir, tesadüfen mi ay güneş vs duruş ve yörüngeleri oluştu, tesadüfen mi göz tepede ayak yer çekimine en uygun yerde oluştu ( muhtemelen burda şunu söyliyceklerdir; insanlar var olduğu şekle göre uyum sağlar, ayak tepede olsaydı ona göre hareket ederdi, ya bırakk göz tepede yürümen icin gereken şey yer çekimine en yakın yerde olur ergenimsi savunmalar yapma), buna benzer tesadüf sandıkları somut soyut binlerce şey sayılabilir ve tanrı nın bencil olduğunu söylerler, yaratan yaratıcı size kulluk mu etseydi kulluk edeceksin paşa paşa. ötesi mi?
    ötesi şu amaç uğruna yaşamak, işte bütün mesele bu yeğen, artistlik yapma gel doğru yolu bul gönlüm razı değil yanmana.

edit; sorulan sorulara eksilemekten başka cevap veremeyecek bilgisiz sonradan görme ateistlerdir.
    3 -3 ... beynelminelbisey
  8. 8.
    islami kaynaklardan yola çıkıp Hz. Muhammed'e pedofili diyen ateist arkadaşlar hayal ürünü öyleyse.

9 yaşındaki kızla evlendi, mağarada din gelmiş, okuma bilmediği halde önüne konulan yazıyı okumuş diyenler hangi kitaptan yola çıkarak diyor merak ediyorum. Sen hz. Muhammed için pedofili diyebiliyorsan kuran'a inanıyorsun demektir. Bu da ayrı bir ironi.
    2 -4 ... kuyruk yagi
  9. 9.
    dört bir yandan mucize fışkırsaydı eğer sizin gibi sivri zekalılarla biz inananlar nasıl ayırt olunacaktı sorusudur.
    1 -2 ... assange
  10. 10.
    Tevhid nedir?

dinin, inancın, bir allah tasavvurunun temeli iken bunu Bilen görülmedi, bilmediğiniz şeyi inkar da çok hak değil mi? Batıl inkardır bunlarınki. inkarı bile kör topal, türkiyeli cahil ateistler.
    2 -1 ... silinen hesap 014384