bugün

adam bir dana ile doyuyorsa bir dana yemiştir.Sanki siz Müslüman olduğunuz için sofradan hep aç kalkıyorsunuz.
kurban bayramına, bayramın nimetlerine doyamamış şakirt bir bünyenin, özlemini dile getirirken çekinmesi neticesinde ortaya attığı kuş pisliği mahiyetindeki iddiadır.

kafanla ilgili espri yapmak istemiyorum lan, ne dersem diyeyim, kelimeler kifayetsiz.
tanım: herkesin yediği kendine...

afiyet bal şeker olsun... yarasın...
ilim adamları tarafından aydınlatılması gereken bir sorundur bu. ben şahsım adına böyle hassas bir konuda yorum yapamam. hassas konular hocam bunlar. bir bilene danışmak lazım.

sevgili zekariya beyaz hocam. geçen akşam danayı fazla kaçırmışım dinden çıkar mıyım?

sonraki sorum haydar dümen'e. sayın hocam. deveyle ters bi ilişkim oldu. deveyle düz ilişkisi olana koyayım zaten. deve lan bu. sormuyorum vaz geçtim.
aslında tipik ateist düşmanlığı ile yazıldığı belli olan fikir yürütmedir. Bu düşünüşe göre, ateistlerin maneviyatları olmadığı için yokluk ve yoksulluğa karşı esasen duyarsız oldukları ifade edilmektedir. Elbette ki kendini ateist olarak tanımlayıp vicdanı körelmiş binlercesi vardır. vicdanın körelmesi durumudur bu. bir inancı olan, dolayısıyla maneviyatı ve de dolayısıyla vicdanı körelmeyen müslümanı, yahudisi, hristiyanı, budisti... milyarlarca "inançlı" insan sayesinde afrika açlıktan kurtulmuştur "şükürler olsun!". bu nedenle dubai de zevk sefa içindeki "inanmışlar" tamamen ateistlerin uydurmasıdır. vatikan' ın hitler faşizmi karşısında suskunluğu ve desteği de, israil siyonizminin uyguladığı vahşet ve katliamlar da öyle. hepsi ateistlerin insanları dinden soğutmak için uydurduğu hikayelerdir. amerika "tanrı amerikayı korusun" yazan dolarlarıyla esasen afrika' daki açları düşünmektedir. ne mutlu inaçlıyım diyene...
allah'a inanan insanlar akın akın afrikaya giderken, sınır kapılarında türk bayrakları ile tekbir çekerken insanlar, ateistlerin bir oturuşta bir danayı yemelerinin ne denli insanlık dışı olduğuna parmak basan önermedir.

serdar ortaç haiti sonrası bu konu hakkında çarpıcı açıklamalar yapmıştır. allah onu başımızdan eksik etmesin.

islami usullerde kesilmemiş danaları yiyor bir de puştlar.
(bkz: mantik mi ne mantigi mantik ne arar la yobazda)
domuz da olabilir.
kedidir o kedi,kedi.
(bkz: hayyuka sığmayan bişey)
ateistlere atılan koca bir iftiradır; mübalağa ediliyor, onlar bir oturuşta dana değil, fil yerler şeklinde de saçmalanabilinir. yemek yemekle, ateist olma arasında bir bağlantı varda biz mi bilmiyoruz şeklinde sorular akla getirilir.
(bkz: dikkat saçmalayan var)
mantık sınırlarını aşmış önerme...* * *
(bkz: canınız mı çekti lan)
yedi musluman kardesimizin birleserek kestikleri danayi bi oturusta ateist kardesimizin yemesidir. fakat ateist alti kisiyi beklemez saniyorum direk yer.
benim mi? kafam iyi yada siz bu kafa seviyesine gelmek için, başka birşey mi? kullanıyorsunuz diye, mırıldandığım iddea.
bir oturuşta bir deve yiyen bünyeleri çatlatan durumdur.
gerçektir. atesitleri anlamayanların kafalarına dank diye iner.

allah'a inanmayan adam afrika'da açlıktan ölen bebeleri neden düşünsün ki.
güncel Önemli Başlıklar