bugün

Yadsınamaz gerçektir.

Yok la şaka, arkamda yastık var. Rahat oluyor.
yalandır.
arkalarında norveç vardır.
vallahi yalandır. Arkamda duvar var yaslanıyorum.
rusyanın olması yüksek ihtimaldir.
Arkamda dinci olacağına israil olsun dedirten başlık. insan güvenemiyor.
alakası yoktur masonlar örgütlerine ateistleri bile almazlar. ayrıca yahudi ateistlerin sayısı sanki diğer ateistlerin sayısından çokmuş gibi davranan müslümanlar da bildiğin şizofrendir. her millette ateist olan var sonuçta yahudi ateistler de olabilir. bu gayet doğal. ayrıca yahudiler kendi dinine genelde bağlıdır. merak etmeyin müslümanlar kadar onlar da yobaz ve ateistlerden nefret ediyor. inanmayan ateist freud a yahudilerin yaptıklarını okuyabilir. hem de yahudi olduğu halde adamı dışlamışlar.
olm israil din devleti, ne alakasi var ateistlikle. hem ateizm israile de karsi. kendimden biliyorum dermism aksdf.
arkamda götüm var!
doğrudur. ateizm, hristiyan ve müslümanları yoldan saptırıp hakimiyet altına almak için kasıtlı uygulanan bir projedir. teorisyen ateistlerin tamamına yakını yahudidir.

ben çok tartıştığım için biliyorum. teorisyen bir ateist, hazreti muhammete saldırılmasını, hakaret ve küfür edilmesini fikir özgürlüğü olarak görür, ancak tevratta hazreti ibrahim ya da hazreti musa hakkında kullanılan "abartılı ifadeleri" hatırlatırsanız, dini değerleri aşağıladığınız için teorisyen ateist tarafından zulme uğrarsınız. defalarca yaşanmış ve kanıtlanmıştır, ateistlerin arkasında israil vardır.

basit ateistlerse ak partinin koyunları gibidir, ipini tutup nere sürüklerseniz oraya gider. onları saymıyoruz zaten.