bugün

sonsuz merhametli allahın, sonsuz işkencelerle dolu cehenneminde olacağım.
Müslümanların sandığı kadar kötü olmayabilir. şöyle ki dünyadaki iyi-kötü insan dengesinde etrafınızdan da teyit edebileceğiniz gibi kötü insan çoktur.

iyi görünen çoğu insan da Eline fırsat geçse kötü bir insan olur. Heralde bu gerçekte de hemfikiriz. Ama Bu noktada ise şeytan a.s. işini iyi yapmamakta ve kendi yanına çekebileceği bu insanlara kıyak geçmemektedir.

Ama her şeye ragmen o malum iddia hususunda ibre şeytandan tarafadır. Evet insan kolaylıkla kandırılmakta ve şeytandan pek de bir üstünlüğü bulunmamaktadır.

Darılmaca gücenmece yok, belki Beni tefe koyarlar ama lord satan (hail) maçı önde götürmektedir.
ateistler sistem dışı olduklarını alenen ilan ettikleri için sınavdan muaf olurlar bence. cennet ve cehennem arasında serbest dolaşımları olur muhtemelen.
"ey özgürlük!"
ya da koskoca yaradan ateist kullarını da düşünüp arada 3 4 yıldızlı bir bölge ayarlamıştır. katil, tecavüzcü, insana hayvana bitkiye zulüm eden işkenceci falan birisi değilse allah herkesi sever.
En doğrusunu Allah bilmekle beraber son nefesinde de ateist gidecekler için sıkıntılıdır.

Fakat ben sözlükte bildiğim bazı atesitlerin tüm hayatları boyunca ateist olmayacaklarını düşünüyorum.

Tanıdığım bir kaçının ateistliklerini sonuna kadar sürdürmeyecekleirini görebiliyorum. Sadece zaman ve hayat yolculuğunda kat edilmesi gereken mesafeler var bence henüz. Herkesin bir yolu var.

Çünkü aralarında doğruya doğru diyenler çokça mevcut. "kimi" müslümanım diyenlerin cozuttuğunu görüp kimi ateistlerin doğrunun yanında olduğuna defalarca şahit oldum. Doğrunun yanında olan elbet her konuda doğrunun yanında olur er yada geç.

Ahiret ile ilgili bence yorum yapmamak lazım. Kimin ne durumda olacağını sadece Allah bilir. Allahın bu hayatta bize hazırladığı yolu herkes yaşayacak.

imza: Müslüman
ya ben yanlış anlamışım. böyle bir sorguya çekileceğimi düşünmemiştim. islam bana mantıksız geliyordu. eğer bilseydim namazlarımı kılardım. allah yok zannediyordum. lütfen acıyın.
önce hazırlık bölümüne alınacaklardır.
görsel
inanma gayreti gostermediklerinden dolayi durumlari pek iyi degil bnce.
Kutsal kitaplarda bahsediliyor.
nereye geldik lan biz? şeklinde şaşkınlık içerisinde olacaklardır.
düşünmek bile ürkütücü.
kuran'da inkarcılar diye geçer.

rabbini inkar edenler.

ayrıca ahir zaman alametleri videosunda "bir zaman gelecek ki allah-u teala apaçık inkar edilecek" deniyor.
ayrıca ahir zaman alametleri videosunda "bir zaman gelecek ki allah-u teala apaçık inkar edilecek" deniyor

(bkz: artist2021)
Ona bakarsan 1500 yıl önce Allahu teala hiç bilinmiyordu.
Sor bana pişman mıyım.