1. 1.
    istisnalar olmak ile birlikte bu şerefsiz dünyaya fazla şerefliler düşünün ki çalmıyor halbuki ahirete inanmadığı halde , hayvanları doğayı seviyor insanlara yardım ediyor ölümden sonra yaşama inanmamasına rağmen , yaptığı yardımlardan karşılık beklemiyor tanrı'nın gözüne girerim belki diye asker oluyor ülkesi için ölüyor şehitlik kavramına inanmamasına rağmen , hak yemiyor adaletli davranıyor onu birinin izlediğini düşünmemesine rağmen...

bu insanlar ile alıp veremediğiniz nedir ?

edit : imansızlık şerefsizlikmiş onursuzlukmuş... kafalar pırıl pırıl
    4 -2 ... stallion
  2. 2.
    Eşref I mahluk.
    -2 ... cukunu avuclayan barbaros ii
  3. 3.
    isteyen inanır isteyen inanmaz dışarıdan adaletli temiz gözükmek de özde temizliğe işaret etmez bunlar derin meseleler löp löp yorum yapılmaması gerekir beyin fırtınası yapın ama atıp tutmayın derim ben.
    1 ... amekaa
  4. 4.
    allah şeref versin diyorum.
    2 -1 ... rebel12
  5. 5.
    Ateistler, yalan ve zinada bir numaradırlar. Şereften en son bahsedecek yaratıklardır.
    3 -5 ... kimseyi cekemeyen adam
  6. 6.
    haha ateistler yalan ve zinada bir numara imişler yazarken buna kendin inandın mı ?
    1 -4 ... stallion
  7. 7.
    Arapça bir kelime olan şerefli yerine onurlu ve erdemli insanlar olmayı tercih edecekleri durum.
    1 ... gedikpasa
  8. 8.
    ateistler, imandan kaçtıkları için, şerefini, onurunu kısacası her şeyini yitirmiştir.
    2 -3 ... ikinci nesil yazar
  9. 9.
    Her insanın içindeki ahlak farklıdır. Ancak iman kaliteli ise insanı kötülükten, kolpadan, yalandan, şerefsizlikten alıkor frenler. Bir ateist ahlak ve etiğini çok geliştirmiş ise evet bir imanı az müslümandan daha ahlaklı olabilir ancak her ateist ahlaklı mıdır? Tahminimce çok az kısmı ahlaklı yahu inanmıyorsa adam niye iyilik etsin, dürüst olsun, kötülükten uzak dursun e hesap kitap yoksa ahiret yoksa enayi mi zaten ölünce hiç olacak (kendince tabi) dünyanın köküne kibrit suyu der büyük çoğu.
    1 -1 ... uzunkartal