bugün

sabah akşam akıllarında olan ancak bakın ne kadar rahatım öleceğim yok olacağım ama umrumda değil gibi gösterme çabasıdır.

bunlara sorsan neden iyilik yapıyorsun madem yok olacaksın kötülük de yapabilirsin diye yok vicdanım bilmem ne bik bik ötmeye başlarlar (galiba hepsi aynı forum sitelerinden besleniyor.).

yani bunların mantığına göre zalim olmanla iyi biri olman arasında hiçbir fark yoktur çünkü herkes yok olacaktır. yok iyilik yaptığı birinin kalbinde yaşayacakmış bilmem ne dediklerini duyar gibiyim... onlar da yok olacaksa hiçbir mantığı yok yine nasıl biri olduğunun. kısaca her şey yok olacaksa kötünün yanına kötülük kâr kalacak. mazlum mazlumluğu ile ölüp gidecek.

inanmamakta bu inat bu direnme niye anlayamıyorum...
salak olmalarından kaynaklanan durumdur. evet, ateistler salaktır.
zalimle iyi insan arasında fark vardır tabi. dindar olursan allah cezasını verir der gidersin ancak ateist olursan cezasını vermek için allah ı beklemesin.
arasında çok fark vardır.
ayrıca kendini teselli edip ölüm korkusunu yarattığın sahte putlarla gidermek ateist düşünce açısından tatmin edici değildir. bir gün kendi dışınıza çıkıp anlamaya çalışırsanız buna istese de inanamaz olduğunu görürsünüz.

edit: ateistler birleşip zalimlerle savaşacağım diye örgüt mü kursun amk. en azından gidip kendilerini öldürmüyorlar. esas sizin allahınız adına insanlar kendilerini sen gerçek islam değilsin ben gerçek islamım diye öldürüyor, bunun adına örgütler kurup sivil ayırt etmeden önüne kim gelse öldürüyor. peki sen ne diyorsun?
gerçek islam bu değil. değilse neden tüm müslümanlar birleşip önlemiyorsunuz? arkasında amerika var, israil var yapma onlar iyi çocuklar değip kendi kendinizi tatmin ediyorsunuz.
ateistler ne yapsın buna şimdi? ateistler örgüt kursa ilk siz onları öldürmek için zaten saldırıya geçersiniz.
ya neden ben birleşip zalimlere karşı savaşan cezasını vermeye çalışan ateist göremiyorum (radikal dincileri olup yoldan çıkanları savunmuyorum burada.).

bazıları da sövüp sayarak kendilerine kendi düşüncelerini telkin ederek vicdanlarını susturmaya çalışarak korkularını gidermeye çalışır. bik bik bik... sonra yine bik bik bik...
güncel Önemli Başlıklar