bugün

artık iyiyden iyiye azıtan bu allahsız ve kitapsızları %99'u müslüman olan ülkemizden atma vakti gelmiştir!

"bişnev ez gecmis zaman olur ki çün hikayet mikuned!!!"

şimdi arkadaşlar bi tane piyanist çıkıyor bi tane karikatürist çıkıyor bi tane bilim adamı çıkıyor yok allah yok dinler yalan falan şimdi soruyoruz size bu ne demek? siz bizim milli ve dini deyerlerimize nasıl saldırma hakkı buluyonuz kendinizde! sizin hiç mi vicdanınız yok! sizin aileleriniz sizi nasıl yetişdirdi! madem allah yok bunca kainat nasıl oldu! madem maymundan geliyoz maymunlar neden hala evrim geçirmiyo!

bırakın bu işleri bilader bırakın allah birdir ve hz muhammed onun kulu ve elçisidir! az akıllı olun kuranın mucizesine güvenin-inanın!

şimdi plan şu ateistleri madem öldüremiyoz napcaz biliyor musunuz? bunları toplayacağız bi pazar yerine zaten toplasan kaç ateist var ki? 200 bilemedin 300 tane hepsine gidiş bileti dahil olmak üzere en ateist ülkeden vize alacağız parasını da biz vereceğiz ki fakirler de yol alsınlar üzerimize yapışmasınlar. sonra bunları şutinden şıtratze! ondan sonra ülkemiz bakın nasıl daha yaşanılası daha güzel dha aydın bi ülke oluyor görün!

inşallah cennetmekan ulu hakan recep tayyip erdoğan da bu çağrıma kulak verir de bi şeyler beceririz...
bütün olmayı, birlik olmayı becerememiş sözlük yazarı boşluğunda insan beyanatı.

adama sen kimsin amk primatı diyebilirler, sakin olmakta fayda var.
sabri reis'in öncülük yapması gereken hadise.

bu konuda baya yardımcı olur. nereye şutlayacağı belli olmaz fakat o da olumlu bir hareket olur.

bu arada galatasaraylı arkadaşlar sabri'nin mukavelesinde belli bir maç oynarsa sözleşme uzatılacak kısmı çıkartılmış. allah daha güzel günler görmemizi nasip eder inşallah.
Öyle birşey yapamazsın, çünki onlar müslüman anne ve babalarının çocuklarıdır. Herkes te inancında özgür dür.
ilgili manifestoda geçen"deyerlerimize", "buluyonuz", "yetişdirdi", "geliyoz", "napcaz" sözcüklerinin beni benden aldığı kampanyadır!..

bu ne ilim!.. sahi düşündüm de şu ülkeden defolup gitsek, ülke bunlar gibilerle nurlu ufuklara kanat açsa... şöyle pakistan'a, afganistan'a, bangladeş'e, suriye'ye filan dönse...

herkes birbirini silkiyor ama din sağlam çok şükür!... "allah u ekber" nidaları arasında mutlu mesut kesiyorlar birbirlerinin gırtlaklarını... karınları aç, götleri çıplak... aralarında ateist yok ya ötesi ne gam!

dostum bana bir norveç pasaportu bul hemen defolup gideyim...