bugün

katıldığım kampanyadır.

hadi naşınız lütfen.

(bkz: uludağ sözlük te ateizmi bitireceğiz)
kibarlıktan anlamayacak kadar kaba ve saldırgan olduklarından desteklemeyeceğim kampanyadır. becerebiliyorsanız siz becerin.
bu sefer de güldürmedi.
karşı kampanya başlatmak üzere ateistler aynı başlık altında toplansa nası olur?

it ürür kervan yürür, çekemeyene de avucunu tuzlu tuzlu yalamak düşer. Komiksiniz müslümler ama sizin borunuz kendi muhafazakar çöplüklerinizde öter. internet aleminde değil.

Gülüp geçelim sonra kaldığımız yerden devam edelim...
Benden sonuna kadar destek alacak kampanyadır. Abi tamam siz inanmıyorsunuz da bari inananlara saygısız olsun.
http://inciswf.com/1286248705.swf
Özeleştirinizi verin Hastasınız siz. Başkalarını kendilerine dert edinen hasta insan kampanyası.
katilmadigim kampanyadir. bence insan taklidi yapanlari sozlukten uzaklastirmak lazim. ateist olup cok iyi olan insanlar taniyorum.

not:bende muslumanim.
Kovuyoruz evet.
onlar bizim canımız ciğerimiz. dine isyan etmiş kendilerini zeki zanneden ukala meslektaşlarımız, bırakalım dursunlar zaten sözlüğü sikip attıkları yok. hem bu kadar müslüman ne kadar zengin düşünebilecek. farklı olalım farklılıklarımızla çoğalalım. çoğalalım derken işte birlik olalım.
bakara ile iyi makara geçemeyen insanların bu ülke de yeri yok ki, sözlükte yeri olsun.

ne işe yarar lan bu ataistler?
ufacık kızların başını ne kapatırlar ne de bu kız çocuklarını nikahlarlar.

ölmüş eş ile cinsel ilişki için izin bile vermezler.

allah'a inanmıyorum diye insanları koyun gibi boğazlamazlar. haaa... unutmadan, ağızlarının tadını bilmediğinden "allah yok" diye bağırıp öldürdüğü insanın ciğerini bile yemezler.

göt kılı seviyesinde siyaset yapacak beyinleri bile yok ki, bunun için yüzyılın indiragandi hareketlerine imza atamazlar.

vs.
vs.
vs.

siktir olup gitsinler efendim, moralimizi bozmasınlar. ne güzel gül gibi geçirip gidiyoruz.(ay pardon lan, özür dürterim. klavyemden kaçtı. geçirip değil "geçinip" diyecektim)
di mi?

edibüdü; ateist miyim?
yoooo...
kardeşim lütfen siktirip gider misiniz? bak polis çağırmak zorunda kalıcam.. akp'li, komünist ve teröristleri de alıp defolun efenim sözlüğümüzden. bak rica ediyorum dikkat edersen. saygılar.

(bkz: tatlı dil ateisti Sözlükten çıkarır)
sözlük kimsenin tapulu malı değildir, zall böyle bir entry girerse giderim yoksa gitmem. onun sözlük sonuçta. gerisini tınmam. zall' da böyle bir şey derse ayıp olur. o yüzden gitmiyorum. ayrıca gelirken kimseye sormadım, giderken de soracağımı sanmam.
"kendine müslümanlar kalabilir mi?" sorusunu akla getiren kampanya.
çirkinleşmeden kovmaktır. evet.