bugün

Yanlıştır. Böyle bir ayırım yoktur. Durun size bir hikaye anlatıyım...

Bir zamanlar homosapiens adlı masun bir user vardır. Muhammed yalancıdır dedi. Artık yok.
eleştirenlerin sınırı aştığı zaman yaşanan durumdur.
Yobazların ateistlere yönelik eleştirilerinde sürekli hakaret olmasından kaynaklanan bir durumdur. Bilgisi olmayan adam hareret edecek napacak?
eğer bu eleştiri doğruysa ''çokda zükümde beni yazar yapmanız'' dedirten vakıa.yazar istiyorsanız burdayız.yoksa çaylıklık baki kalsın istemez.
(bkz: bir eleştiri cümlesi olarak orospu çocuğu)
ah ulan aklıeksikler!
gereğinden fazla yanlı, objektif olamayan yazarların yazıları için mübah yoldur. her koyun kendi bacağından asılır. tamam adamları eleştirmeyin demiyoruz ama her şeyin bir sınırı son raddesi olması lazım. son raddeyi aşan entrylerin silindiği kanaatindeyim.
"dinsiz = ahlaksız,sapık,fena" önyargısından kaynaklanan eleştiriler yoğunlukta olduğu için doğru engellemelerdir.
kutsal değerleri yalnızca "din, iman, peygamber" sananların hezeyanı.
kutsal olan insandır, duygudur. ateistler sorgulayan akıllardır, bilgili, görgülü, seviyeli insanlardır. fikir teatisine girdikleri cahilleri bilgileriyle altederler, dövmekten beter ederler. okumayan, öğrenmeyen, bilmeyen, yaşamı sorgulamayan ve körü körüne iman eden dinciler gibi yobaz değildirler.

bu yüzden ateist-dinci tartışmalarından ilki hep galip, ikincisi ise hep mağlup çıkar. yenilen ve ezilen dinciler üste çıkmak için küfre ve hakarete başvurur. işte dinci zihniyetin "eleştirim siliniyor, ateistler kollanıyor" çıkışının perde arkası budur.

(bkz: ağlama melis)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.