bugün

"sistemin çalışıyor olması" demiş. e bu sistem nasıl kuruldu? bu düzen nasıl oluşturuldu.
insan aklı cenneti bu dünyaya getirebilecek güçtedir demiş. yap bakalım haydi. yapın. hasan sabbah'ın ilhamından beridir bütün paganist mistisizmciler bununla uğraşıyor, var mı bir gelişme?

senin ben beynini gibeyim. evrenin sonsuz olduğu zaten bilimle kanıtlandı. big bang teorisiylede bir yaratıcının olduğu kanıtlandı. seni ahmak seni, gene sinir katsayılarım yükseldi. nefret ediyorum ateistlerden.
Evrenin mükemmel olduğunu kim söylüyor bazı insanlara anlamıyorum. Sistemin çalışıyor olması, kusursuzun o olduğu anlamına gelmez. Her zaman daha iyisi vardır. inanıyorumki insan aklı, o göklerden indiği sanılan kitaplardaki cenneti bu dünyaya getirebilecek güçtedir. O yüzden evren sonsuzmuş, şeymiş boş işler bunlar. Yaptığınız her eylemi en zevkli hale getirerek yapın.
insanlar maymunlardan geldiyseler şimdiki maymunlar... Şaka şaka, hemen eksiye basmayın, asıl soru aşağıda amına koyim ehehe.

başlangıcı ve sonu olan bir evrende ateist olmak için ne içtiniz, zemzem suyu mu?

Biz de insanların maymunlardan gelmediklerini, maymunlar ile ortak ataya sahip olduklarını biliyoruz ateist olunca otomatikman bilim adamı olan atayiz kardeşlerim.

bu arada karikateist sayfası yeni ışid fotoğrafı paylaşmış, hemen gidip beğenin çabuk!!1!!1!!

amına koduklarım.
Yok dediğiniz din, ve yok dediğiniz Allah var ise, ve öldükten sonra bunu anlar iseniz ne yapardınız?
Pembe giyen erkekler tatlı mı?
Bir avcı 25 kuş olan ağaca ateş ediyor ve bir tanesini vuruyor. Geriye kaç kuş kalır?

Geçen sınıf öretmeniz sordu bilemedim.
kuran da ki matematiksel mantik hakkinda ne dusunuyorsunuz ?

mesaj kutumu da durtebilirsiniz.

Edit : boyle bir entry i eksilemek hangi mantiga uyar anlamadim gayet medeni sekilde yazdigim entrye cevab veremeyip eksiliyen salaklarla ayni sozlukte yazmaktan nefret ediyorum.
sen tanrına inanıyorsun; tanrın sana inanıyor mu?
bugün (seni seda sayan'ın ön dişleri olarak yaratmayan) allah için ne yaptınız ?
--spoiler--
bugün sizi hayvan olarak yaratmayan allah için ne yaptınız?
--spoiler--

allah'ı sevip, allah'ın yarattığı hayvanı beğenmeyen zihniyetin sorduğu sorulardır.
la allaha inanmayan adama, sen hangi mantıkla "bugün sizi hayvan olarak yaratmayan allah için ne yaptınız?" diye bir soru sorabiliyorsun ki. prensip olarak cevaplamıyoruz...
cevabı masturbasyon olan sorudur.
daha baştan falso sorulardır.

arkadaş hayvan olmak kötü bir şey mi?

bu bakış, aşırı dincilerdeki hayvan düşmanlığını açıklamakta. hayvan değiliz diye sevinen bir güruh bilimde, sanatta gelişebilir mi?

zaten ölünce toprağa süzülen etlerini önce bitkiler, sonra belli canlılar yiyecek. böylece zaten yeniden dünyaya geleceksin bir ''hayvan'' olarak.

artık kedi mi olursun, kuş mu olursun orasını bilmem.