bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  ben ateistlerin etlisine sütlüsüne karışmıyorsam. Ateistlerde benim dinim peygamberim ile ilgili alaycı yazılar yazmamalı. Sözlükte ateist sayısı çok fazla. Seri şekilde eksi verecek ipneler bu başlığa. Şunu iyi bilin. Tartışmanın konuşmanın bir edebi uslubı vardır. Hadi annen baban vermedi bu terbiyeyi okulda da mı öğretmediler size? Sözlükte size adab dersi verecek değilim. Mantıklı şekilde düzgünce eleştirisini sorusunu sorabilir herkes. Ama aşağılayıcı alaycı tavırlarla yazmak sizin ağzı süt kokan bebeler olduğunuzu gösterir. Çocukların oynama alanı sözlük değil. Parktaki kum havuzudur.
  3 -1 ... zebbelinux
 2. 2.
  biri karışmıyor olabilir, ancak bunu diyen sadece kendisine bakmamalı, doğru bazıları hiçbir hakaret veya küfür etmiyor ama edenlerin entrylerine bakmak lazım, onların öyle küfürleri var ki şaşarsın, sonuçta bir inanan kimse değil bir dine herkes din üzerinden saldırıyorsa, o insanın dinine saldırırlar bu kadar açık ve net.
  ... ykolmak
 3. 3.
  bendesiniz. hepinize benden tuborg.
  ... mubarekmetalci
 4. 4.
  ben anlamıyorum. Daha güzel konular bilinçlenme varken. Neden insanlar aynı toplumun ülkenin bireyleri bir birlern aşağılama yarışındadır. Gerçek bir dindar insan küfür kullanmamalıdır. Mevlananın dediği gibi ne olursan ol gel diyebilmelidir. Lakin küfr edennde dindardan çok provakotor olduğunu iüşünüyorum. Lütfen böyle insanlara özelden yapın açıklamanızı aşağılamanızı.
  ... zebbelinux