bugün

nabıyonuz la keranacılar?
öldükten sonra yok olacağına, bu dünyada sana haksızlık yapılıp bunun farklı ve adil bir alemde rovanşını alamayacak olmak çok ama çok çok kötü bir durum. düşünsenize, bu dünyadaki tüm zulümler zalimin yanına kâr kalıyormuş da mazlumlar zulme uğradıklarıyla kalıyorlarmış. çok kötü olurdu ya!
(bkz: ahirete öldükten sonra dirilmeye iman)en azından buna inanmakla başlayabilir atesit olduğunu savunan arkadaşlar. ben allahı, kutsal kitap haricinde aklımı kullanarak da bulabilen bir müslümanım. tavsiye ediyorum islamı.
Naber lan Allahsızlar...
sevgili kardeşlerim masa başında tartıştıktan sonra yobazlara karşı birlik olmamız çok hoşuma gidiyor. birbirimize daha çok sahip çıkalım. dayanışmayla aydınlık bir türkiye inşasında omuz omuza. iyi akşamlar dilerim.
- deist bacınız
görsel
Sevgili allahsiz kardeşlerim doğru yoldasınız aynen devam.
seviyorum sizi arkadaşlar. eleştiren çomarları takmayın. sizin arkanızdayım. gerçekten ciddiyim.
arkadaşlar fazla rızık olan var mı yanında?

(bkz: nahl 67)

Hurmalıkların meyvalarından, üzümlerden de sarhoş edici bir içecek ve güzel bir rızık elde edersiniz. işte bunda, aklını işleten bir topluluk için kesin bir mucize vardır.
Tanrı onların anlattıkları tanrı değil.

Ne isanın ne musanın ne davudun ne süleymanın ne de muhammed'in tanrısı bugünkilerin tanrısı değil. O yüzden canını sıkma, adil ve iyi olmaya gayret et. Şüphesiz allah çokca affedendir, bağışlayandır.

Insanı amelinden başkası kurtarmaz.

Amel inandım demek değil, eylem ve davranışlardır. Sen ne kadar inanmasan da inanma iyi insansan gerçek müslüman sensin.

Tanrı kimsenin sözüne bakmaz, davranışına bakar.
güncel Önemli Başlıklar