1. 1.
  bir istek. bir iddia. Allah'ı tanımayan beyinlerin ne kadar da vurdurmaya meyilli olduğunu ispatlayan bir söz öbeği. kara kıta afrika ve beyaz dişleriyle gülümseyen sıçanlar.

  "ateist'im yeaaa" diye ortalıkta gezen tiplerin asla cevaplandıramayacağı soru bu. bilimsel olarak yok yani erkek diyebileceğimiz bir ateist. penis sahibi olmak sizi erkek yapmaz bunu hepimiz biliyoruz. tarihte erkekliği ile nam salmış bütün erkeklerin bir dine inanması gösteriyor ki, ateistler eşcinsel ve vurdurmaya meyilli. hal böyleyken müslüman erkeklerin günahkar olanlarına "sapık" yakıştırması yapması yeterince ironik değil mi? siz hiç testesteronla imtihan olmadınız ki.

  bakın yine gülmekten karnım ağrımaya başladı. karın kıllarımın üstüne nutella sürüp ateist sevgilime dil masajı yaptırmam lazım. acıyı pek sevmem de.

  freeze you later
  3 -5 ... absolute zero
 2. 2.
  (bkz: soru eki ayrı yazılır akçomar seni)
  -3 ... absolute zero
 3. 3.
  (bkz: osman pamukoğlu) onun karış karış adımladığı yerleri sen rüyanda görsen kan ter içinde uyanırsın.
  5 -1 ... ecinni
 4. 4.
  beyni baska bir yerine kacmis sözde dinci söylemi. sizin erkekliginiz anca kadininiza baski yapip dövmektedir. dünya ilerlerliyor ve sizin tek sunabileceginiz konu erkeklik. cünkü c*künüzden baska sunabileceginiz birseyiniz yok.
  9 yasinda kücük kiz cocuklarina hallenince de en erkek sizsiniz zaten.
  5 -1 ... delininsesi
 5. 5.
  Gene çocukluğunda cemaat evlerinde, vakıf yurtlarında köşeye sıkıştırılmış birilerinin kendilerini gizleme çabalarından biri. bi de bilimsel açıdan falan diyor komik şey, siz bırakın bilimi bir kenara, yok mu şöyle yılana dönüşen bi asa falan, onunla oynayın.
  2 -1 ... kardabi
 6. 6.
  harbiden ulan. nerede ateist var hepsi ödlek..

  adama omuz atıyorum adam pardon abi diyor.
  amk ılıkları evet.
  2 -2 ... dedeninkeli
 7. 7.
  yarramı ye.
  ... tommy oliver
 8. 8.
  Siz hiç ibadet eden bir ateist gördünüz mü? Ama ben pek çok ibadet etmeyen müslüman gördüm. Hangisi inancında daha samimi?.
  1 ... sahinyolcu
 9. 9.
  Niye lan verecek misin?
  1 ... shizi