bugün

bir gün yaşama doymadan ölürsem soğuk odamın hasta yatağında.

beni yaşlı bir çınarın dibine gömün

yapraklarının arasından ay doğsun

güler yüzlü çocuklar oynasın gölgesinde

belli belirsiz ışıldasın çoban yıldızı

bir gün yaşama doymadan ölürsem soğuk odamın hasta yatağında.

beni yaşlı bir çınarın dibine gömün

özlemlerim hasretlerim, bilinmeyen sevgilerim,

kimselere yük olmasın...
Arap gotu yalayicilarIda oldugunde turk topragina gomulmesin.
Alin leslerinizi, goturun arabistana, orada ne bok yerseniZ YEYIN.
Zaten cuma akşamları cenazeler nakledilir. Müslümanlar bir araya kâfirler bir araya toplanır. Böylece mezardakiler azap c3kenden rahatsız olmaz.
(bkz: adam haklı beyler)
haklı talep.
Yav kardeş nereye gömüldüğün değil, o duraktan sonra nereye gideceğin önemli di mi ama!
neyin dışlamasından bahsediyorsun hala?!

alenen allah'a peygamber'e sövüp sayan kafirdir.

bizim yanımızda yeri de yoktur. net.
Pff sikimsonik ibareler aşkına. istemiyorsanız ışid'in Türkiye'yi fethini bekleyin. Smiley and A mid finger was here mofo.
Dünya da rahatsız olduğunuz yetmedi. Hak yolu hak yolu beynimizi yediniz. Birtek mezar kalmıştı amk kiciniza sokun.
merak etmeyin.müslüman mezarlığında kafir
kafir mezarlığında müslüman cenazesi kalmaz
cuma akşamları müslüman mezarlığındaki kafirlerin cenazeleri kafir mezarlığına
kafir mezarlığındaki müslüman cenazeleri müslüman mezarlığına taşınır.
kesin bilgidir mezarlara vakıf evliyadan bizzat dinledim açıklayabilirmiyim dedim izin verdi.
ay götüm, sizin diriniz kadar ölünüz de tehlikeldir.

ben de katılıyorum, müslüman biriyle yan yana olmama hakkımız olmalı.

onlar da istemiyorsa, devlet çık aramızdan.
mantıklı taleptir.

müslüman mezarlığında keferenin yeri yok yani.
sabun yapılsınlar ve isimleri hacı şakir olsun şeklinde bir öneriyi beraberinde getirir. *
(#25438074)
görsel
haklı bir istek. doğrudur.

lakin ölünce yakın bizi diyoruz yakmıyorlar ! bu konuda yardımcı olun da küllerimizi savursunlar. sizin de ciddiyetinizi görürüz!
allah muhafaza sevap pointlerini mezardan hortumlayabilir.
(bkz: milletinin inancindan sanane)
yobaz yüzsüzlüğüdür. ateistler için ayrı mezarlık yapılmasına izin vermeyen kendi zihniyetleri olduğu halde, hiç utanmadan böyle başlıklar açabiliyorlar.

lağım çukuru meselesine gelince... yaratılanı yaratandan ötürü sevdiklerini söyleyen yalancı şerefsizlerin gerçek yüzlerini açığa çıkarmıştır. sen kimsin de kendinde beğenmediklerinin cesedine saygısızlık yapma hakkını görüyorsun lan it!..

(bkz: yobazlar ve çirkeflik)
yakılmayı yasal hale getirin, ateistlere de alternatif sunmus olursunuz seklinde karsilik verilebilecek öneri. öldükten sonra saglam olan organlari ihtiyaci olanlara ulastirin da isterseniz uzay bosluguna atin cesedi yada naparsaniz yapin, derim ben bir ateist olarak.
ateistlerin toz olmuş kemiklerinin arasına gömülecek olan müslüman isteği. şah damarından daha yakınlar gardaş.
ateistler ölünce lağıma atılsın şeklinde bir öneri doğurur.
komple mezarlığı satın alacaklarından problem olmayacak olan hadis(e).
devlet vatandaşlardan eşit vergi alıyorsa, burası müslümanların, şurası yahudilerin, orası hristiyanların diyemez. yada ateistleri gömmeyeceğiz de. sonuçta devlet herkesin isteyen istediği yere gömülür. ölü o insan kime ne zararı olacak. metafizik sanrılarla hareket etmemek lazım. yoksa hiçbir ateistin de ne olur benim yanımda illa bir müslüman olsun belki ona sorarken arada kaynarım gibi düşüncesi yoktur.
meali, yaşarken çektik bari ölünce bi rahat verin ulan şeklindedir.

ateistlerin yeri bizim yanımız değil, lağım çukurudur yani.
haklı istektir. zira bir ateistle yan yana yatmak bitişik mezardaki müslüman için oldukça sıkıntı verici bir durumdur.

hatta geçmiş zamandan şöyle bir olay anlatılır:

zamanında ırak taraflarında mutezile alimlerinden bir zat varmış, bu kişi islam tarihinde meşhur olmuş "kuran mahluk mudur" münakaşasında, "kuran mahluktur" diyenlerin tarafındaymış, hatta çok ateşli şekilde savunan çok alim birisiymiş, bu durum ehli sünnet alimlerince sapıklık olarak addedilmektedir, bilahere gel zaman git zaman sonra bu kişi ölmüş, götürmüşler müslüman mezarlığına gömmüşler, gömüldükleri gün o mühitin mübarek zatlarından birinin kalp gözü açılmış, görmüş ki, bu sapık mutezile alimin gömüldüğü mezardaki ruhların hepsi kabirlerinden çıkmışlar sağa sola kaçışıyorlar, ardından mübarek zat birisine sormuş; "ne oldu, kabirlerinizi niye terk ediyorsunuz?"
ruhlardan biri şu cevabı vermiş;" ölen mutezile zat kabre konulduğu zaman cehennem öyle bir gürledi ki korkudan hiç birimiz kabirlerimizde duramadık"

bu kıssa bize kabir komşularımızı seçme konusunda mühim bir ibret teşkil etmelidir.

bunu cübbeli hocadan da duydum, bi yerde okumuştum da kaynak sağlam yani...

ben ateistlerle yan yana yatmak istemiyorum, lütfen biraz anlayış gösterin ateistler.
güncel Önemli Başlıklar