bugün

evet arkadaşlar, biz dini bütün insanlar olarak yüce yaradana dua edip, namaz kilip ibadetimizi yerine getirirken bizi alaya alıp dinimizle alay eden sözluklerdeki ateist, ermeni, yahudi yazarlarin cehennemde yanarken görüp cennet şarabı içip kendimizden geçerek "şu puşt atesitler ne güzel yanıyor dur bi odunda ben atayım" diyerek şen kahkahalar eşliğinde mutlu olacağımız olaydir.
yok olmanın gerçekliği fazla gelen insan halüsinasyonu.
allah a şirk koşan bir müslüman tespiti. cennete kimin gidip gitmeyeceğine sen mi karar veriyorsun demezler mi adama.
edit: yazar tespiti
görsel
ucuz şarap içersen başın ağrır. şarap konusunda bu dünyada tecrübe kazanmak gerekir.
yaman bir çelişkidir. Şarap değil üçün 1 ini alırsın. Evet.afiyet olsun şimdiden.
ancak ve ancak cenneti ibadetle satın alacağını düşünen, cehennemde yanan insanları şarap içerek izlemek istediğine göre alttan alttan bir sadizm eğilimi de bulunan zihniyetlerin sarf edebileceği cümle.
Şarap günah ayı.
--spoiler--
nasıl bir psikopatsın ki sen diğer insanları düşüncelerini söyledikleri için cehenneme postaladın ?
nasıl bir psikopatsın ki allaha şirk ederek kendini cennetlik karşınakini cehennemlik ilan ettin ?

nasıl bir psikopatsın ki bir insanın ruhani olarak acı çekmesinden zevk alabiliyorsun ?

nasıl bir psikopatsın ki allah c.c nin seni kollayıp yanan insanı sana izletme ayrıcalığı tanıyacağına inanıyorsun ?

nasıl bir psikopatsın ki ademoğluna bu kadar düşman olup kendini cennete layik görebiliyorsun ?

sen ne büyük rezilsin , neyin kafası olum bu ?
--spoiler--
bu kafayla ziftin pekini içme ihtimali yüksek olan akılsızın sözü.
cennetteki şarap alkolsüzdür. arapça ''şerebe'' kökünden türemiş olup ''şerbet'' demektir. kur'an-ı kerim türkçe'ye çevrilirken ''şerebe'' kökü şarap diye çevrilir. aslı ''şerbet''tir. lütfen kara cahillere fırsat vermeyiniz.
Tum ateistler yanarsa muminlere icki eksperligini kim yapacak? Bi de burasini dusun sakirt kardes.
(bkz: yaz müslüman)
cennete gireceğini düşünen, ateistlere karşı büyük kin besleyen, sadist insan söylevidir.
(bkz: ironi)
cennetteki şarapın kefser şarabı olup, alkolsüz olduğunu bilmediği için "cennette şarap içip kendinden geçeceğini" sanan sözlük yazarı söylemi. sonradan alay ediyorsunuz diye kinini kusan yazardır ayrıca.

(bkz: şakirt)
Kesin sen girdin cennete sarap içmen kaldı. Yanlış bir düşünce kendine cennetlik olarak görmek.
bunun aslı şarap değil şerebe kökünden türemişmiş o da şerbettir hastır hostır sdasjdlajsldk diye devam ederek dini korumaya çalışanlara fırsat veren şakirt yazar hedesidir.
cennete gidip şarap içmek ??
(bkz: şiş kebap)
bir süryani aktivitesi.
hunharca içip gülen adamlar...
inançtan delirmiş kişi şeyisi. adını bile koyamadım. ne saçmalamışsın yahu.
Her kim olursa olsun yanmasından memnun olmayacagımız olay. Keşke hatalarından dönseler diycegimize yansın ibneler diyoruz. Ilerde çocuklarimiz olacak büyük konuşmayalım.
aslında çok üzülüyorum inanan arkadaşlara evet saygı da duyuyorum ama üzülüyorum...
hele ki dünyada günah diye evlenmeden sevişmeyen ya da hiç sevişmeyen( nasılsa cennette huriler var olum ne güzel diye düşünen) insanlara çok üzülüyorum. Yok olum öyle bi' şey. : )
aklıma köpek kudurtan geldi. Cennette puşt demekte ayrı bir kafa olsa gerek.
içip içip ateyislerin ağzının ortasına uçan tekme atacak olan şakirt söylemidir.