1. 1.
    bir cahil sorusu. hristiyanlar rönesansta dincilere kiliseye bilimle cevabı verdi. sonrasında insanlık gelişmeye başladı. şimdi ben beyni yıkanmış düşünemeyen insanları eğitmeye çalışıyorum. çevremdeki insanların yüzde ellisi müslüman tabii ki onları eğiteceğim.
    4 -7 ... orantisiz zeka 3
  2. 2.
    Ortaçağda kiliseye saldırmakla şimdi islama saldırmak aynı şey mi aq. O zaman kilise dediğin şey bütün hayatı kurallarıyla baskı altında tutan, yöneten bir kurum. Şimdi islam dediğin insanların bireysel inancı. Neyse sorunun cevabı bunların çoğu ateist falan değil aq. Ya kripto yahudi ya da yancısı. Görevleri de islama saldırmak.
    -10 ... mahmut sezar
  3. 3.
    orta çağ kilisesi ile şu an islamı savunanların ortak yönü herkes benim inancıma göre yaşasın demek ve kitapları yasaklamak ve yakmak.
    4 -1 ... orantisiz zeka 3
  4. 4.
    bu açıdan senin farkın ne ortaçağ kilisesi veya müslümanlardan. Diğerlerini aşağılayıp eğitmeye kalktığına göre.
    -1 ... mahmut sezar
  5. 5.
    hiçbir ateist islama saldırmaz. inanmadığı birşeyle ne derdi olur insanın? örümcek adama saldırıyor muyuz?

tam aksine islam saldırıyor. islama göre herkes inanmak zorunda. sanki çan eğrisi var. inanmayan inanmaz deyip geçemiyorlar.
    7 -1 ... noxeca
  6. 6.
    çunku budizme laf sallarlarsa başlarına gelecekleri biliyorlar.
    -1 ... betonayakkabi
  7. 7.
    tek tük gerçekten ateist olanları da dinlere saldırmasalar o kadar iplenmeyecekler ki yok gibi olacaklar.
    1 -1 ... mahmut sezar
  8. 8.
    Çünkü ateistlerin inançsizlığına göre en zıt din islamdır. Ebu cehilden kalan kuyruk acilari da var. Ayrica ne demis nfk...

" deden bile söndüremedi islamın nurunu sen mi söndüreceksin ebu cehilin torunu ".
    2 -3 ... seekthereallget
  9. 9.
    Çünkü gerçekten ateist değiller. Öyle olsaydi saldirmamalari gerekirdi.
    ... genuine
  10. 10.
    ben ateistlere acıyorum, yüzlerine tükürsem bile o tükürüğe acırım. çünkü ateistler değersiz birer et yığınıdır. ölüleri bile ceset değil leştir. doğadaki hayvanlar hatta bitkiler bile kendini yaradana belli şekillerde hamd ve şükür ederken ateist olarak adlandırılan bu leşler inkarcılığı seçmektedir. yani yüce islam'a saldırmaları çok doğal çünkü allah katında hak din islamdır.
    3 -6 ... alininki