1. 1.
  yurdum ateistlerinin en büyük sanrısıdır. herşeyi bildiklerini sanırlar. çünkü ateisttirler. bilim onlardan sorulur, onlara göre tüm bilim adamları ateisttir. her defasında "kaç tane müslüman bilim adamı sayabilirsin" diye sorar saydığınızda da kabul etmez. çünkü dediya herşeyi bilirim diye... ve dinler gelmiş geçmiş ve belkide gelecekte olacak bütün dinleri bilirler. örneğin islam. islam alimleri bile bir ömür yetmez herşeyi bilmeye derken ateistler google sayesinde herşeyi öğrenmişlerdir. genel itibari ile turan dursun ve agnostik sitelerine takılırlar. bu da islam ı öğrenmelerini (!) kolaylaştırır.

  bilim tesadğfe yer vermez iken onlara göre herşey bir tesadüf eseri oluşmuştur, ve bizler rüzgarda öylesine savrulan varlıklarız. bir başlangıcımız yok, bir sonumuz yok ama bu iki yokluk arasında nasıl oluyorsa bir varlığımız var. iki eksi şeyin tam ortasında varolan bizler.

  bir bilim adamının gözünde tanrı: http://www.youtube.com/wa...U&src_vid=JsXug4oW9ak
  ... ideolojisizm
 2. 2.
  aslında yurdum şakirtlerinin sanrısıdır. hiçbir ateist her şeyi biliyorum demez. ama şakirtler muhammed'in her şeyi bildiğini, her şeyin kuranda yazdığını söyler. böyle de bir ironi yaparlar işte.
  2 -1 ... yeralti zamburu