1. 1.
    Bakara Suresi 13. Ayet :
    "Onlara, "insanların inandıkları gibi siz de inanın" denildiğinde ise, "Biz de akılsızlar gibi iman mı edelim?" derler. iyi bilin ki, asıl akılsızlar kendileridir, fakat bilmezler."
    19 -15 ... quepasa
  2. 2.
    (Onlar) iman edenlerle karşılaştıklarında “inandık” derler. Şeytanlarıyla baş başa kaldıklarında ise: “Emin olun! Biz sizinle beraberiz, onlarla sadece alay ediyoruz” derler. Bakara suresi 14.
    6 -10 ... desifreleyici
  3. 3.
    nasıl lan hem ateist hem şeytana mı inanıyor. olmayan ayetlerdir. bence kuran tam aksine kendinden bahsediyor.
    8 -10 ... inderex
  4. 4.
    Kurandaki ayetler genel olarak inanan ve inanmayan tüm insanlar içindir. illaki kuranda ateist deist vs vs vs. diye geçmesi gerekmiyor. Anlayana tabi bu anlamayan yine aynı tas aynı hamam.
    10 -1 ... desifreleyici
  5. 5.
    bak bir kere demiştim dünya üzerinde herhangi bir dine inanan herkesin zeka seviyesi ortalama altıdır. kuranda blabla. cahil kuranda biz müşrik diye geçiyoruz senin gibi sözde dindarlarında bizi yakalayıp elimizi kolumuzu çaprazlama kesmesi gerekiyor.

sorduğum soru çok basit, bir ateist. nasıl şeytana uyar. tam aksine bunu daha önce aptal dindarlarla dalga geçmek için bir yazımda belirtmiştim şeytana uydum dyenler hep müslümandır çünkü ateist için şeytan yoktur.
    zaten kuranı okusan onun şeytan değil iblis olduğunuda bilirdin.
    11 -7 ... inderex
  6. 6.
    öldüğünde şeytana nasıl uyduğunu anlayacak olan ateistlerdir. şeytan kendine iman etmeni de istemez, tam bir inkar ister zaten.

"şüphesiz ki en sevdiğim günah kibirdir"
    6 -4 ... mempisadamsin
  7. 7.
    bakınız teorim yukarıdakiyle desteklenmiş oldu. diyorum beyin fukarası hepsi. kendi bir kaç kere gitmiş gelmiş biliyor oraları.
    şimdi de götünden ayet uydurdu. kendini tanrı yaptı.
    3 -4 ... inderex
  8. 8.
    "Ateist şeytana nasıl uyar " saçma sorularda bugün.

Kimse "ben gidem de biraz şeytana uyam" demiyor zaten. Dinen yapılan yanlışlar şeytana uymaktır. Basit bir olayı neden alakasız yere çeker bir insan?
    11 -1 ... ktm li komplo teorisyeni
  9. 9.
    Sana ne be salak yazsalardı direkt bu nasıl sallama bi ayet allah böyle bişey mi der lol.
    1 -1 ... bu ne bilimsizliktir
  10. 10.
    1500 sene evvelden ayet geliyor diyor ki onlara böyle derseniz onlar böyle der böyle yapar. Harbiden de öyle diyor öyle yapıyorlar , heyecanlı agresif ve saldırgan tutum ile inanıyoruz diye hem bize hem Allaha saldırıyorlar. Acısan acınmaz gülsen gülünmez hallerine ve önemli bir yanılgı olarak kendilerini akıllı sanıyorlar ki bu da ayetlerde geçiyor malum. Üzgünüm popülarite kurbanı manipülasyona uğramış tiplersiniz sadece ve yapmak istediklerinizi meşrulaştırmadığı için islama karşısınız şimdi herkes işine baksın.
    2 -2 ... quepasa