1. ?.
  bu ülkenin %99 u müslüman sanan ve bunun dışında hiçbir inanışa saygı duymayan insanların bir türlü kabullenemedigi gerçek.
  6 -5 ... hayrola genc
 2. ?.
  bir türlü kabüllenemeyen insanların sayısını merak ettiğim önerme. yahu, ne fark var aramızda? bu tarz cümleler aradaki ayrımı daha çok arttırıyor; herkes kendi kapısının önünü temizlesin kardeşim, başka evlere bakmanın ve bazı evleri kerhen kabullenmenin manası yok..
  2 -2 ... thor voivoda
 3. ?.
  kendilerine gösterilmesini istedikleri anlayış ve saygıyı kendileri gibi düşünmeyenlere gösterdikleri sürece desteklediğim durum. yeter ki onlar gibi düşünmeyen insanlarında yazar olabileceğini unutmasınlar.
  ... lambro
 4. ?.
  yazar olmak için tanrıya inanmanın gerekmediğini bilen kişinin söylemi. "neden olmasın?" diye cevaplayası geliyor insanın. üzerinde tartışılması öyle gereksiz bi söylem yani.
  -1 ... black magic woman
 5. ?.
  hay anasını satayım sanki sözlük yazarlığı bir bok da yazar olunca adamın kıçı tavana değecek. kime ne adam ateist olmuş şunu yapmış bunu yapmış. sen ilk önce kişiliğine bak. bir insan adam olmadıktan sonra istediği kadar dindar olsun ne işe yarar dediğim hede..
  5 ... gamlibaykus
 6. ?.
  yazarlıkta dini imani kriterler olmadığına göre olabilirler. çoğuda gevezedir .sadece bir konuya takılmış olmalarıda düşündürücüdür.*
  -2 ... handushka
 7. ?.
  (bkz: gel kim olursan ol yine gel)
  ... eppur si muove
 8. ?.
  pirasa sevenler de yazar olabilir, vaio kullananlar da...

  geri zekalilar icin edit: ateist insanin diger insanlardan hicbir farki yoktur. pirasa sevenle sevmeyenin yaarlik hakkini karsilastirmak kadar sacma bir olguya parmak basan bir basliktir bu.

  (bkz: self-explanatory entries for dummies!)
  -1 ... curufinwe
 9. ?.
  -ayşeler de! *
  3 ... endustriyel siyah
 10. ?.
  (bkz: nihilistler napsın kardeşim yazacak bir şey bulamıyorlar)

  (bkz: açıklamaya gerek var mı)
  2 ... karamsar kelimeler