bugün

Şüphesiz ki herbir ateistin söylemesi gereken süper ötesi sevinç ve gurur ifadesi.
Saçma sapan şeylere inanmadığımız için gurur duymamız gerek.
iyi bir musluman, hristiyan ... Olmaya calisacaklarina sadece insan olmaya calissalar. Cennete gitmek icin degilde insanlara iyilik yapmak icin guzel seyler yapsalar zaten din diye bir seye gerek kalmayacak. Ama gelde anlat.
iyi bir musluman, hristiyan ... Olmaya calisacaklarina sadece insan olmaya calissalar. Cennete gitmek icin degilde insanlara iyilik yapmak icin guzel seyler yapsalar zaten din diye bir seye gerek kalmayacak. Ama gelde anlat.
"Dünya neden var" sorusunu "bile" cevaplayamayanların söylemiymiş. Bak bak hele bak sen ya şuna.

Ulan bu sorunun cevabını mevlanalar, yunus emreler, nesimiler bulamadı da diyar diyar gezdiler. Sen "veladdaalin amin" diyorsun haftada bir belki cumaya gidiyorsun diye bu sırrı çözdün öyle mi?

Bu kadar sığ olmayın arkadaşım, yazdıklarınızı bi tartın, bi okuyun sonradan.

Dünya neden var?
yaratana inanmamakla gurur duymak.ne kadar boş ve abes bir iş.
ateizme sadece " tanrı yok hihi" olarak bakmak sınırlıdır. artık din olduğu kadar din dışı da hayat oluşmuştur. bu dinin kalıplarını her alanda yok etmedikçe ateist olmanın bence bir anlamı yoktur.

katoliklerde tanrı varsa her yerde olmalı lafı vardı, işte tanrı yoksa o her yerde olmamalı ile karşılık verilmeli bence.

sen mesela bir ateistsin ama bir dindar gibi yaşıyorsan o halde ne olduğunun ne önemi var?

düşünceye fikirsel olarak bakmak dışında toplumsal bir yanı da vardır ve zihnimizde nasıl hür ve doğmalardan uzaksak toplum bu hale gelmediği sürece asla ateist olamayız bence.

o yüzden bu sağlanmadan kimse ateist olduğu için gurur duymasın çünkü şu halde dindarlardan hiçbir farkımız yok.
akepe nin iktidarda kaldığı süre zarfında sayıları hızla artacak kitle.
beynini kullanamayan bazi tiplerin aksine ateist oldugum icin gururluyum.

cuma namazina gitmekten baska hicbir vecibesini yerine getirmedigi halde, sozlukte dindarmis gibi gozukup prim kasmaya cabalayan bazi mallarin anlayamacagi birsey tabi ki bu.
ben ataistim diyen adama karsı : ulan aptal ulan mal falan filan diye hitap eden birisinden islam hakkında bilgi beklemeyin.Daha'da kötü olursunuz.islam ilmihallerini okuyun.ozman diyeceksiniz ki: ulan ben ataist değilmişim bu kendini musluman sananlar ataistmiş diyeceksiniz.
Ulan gerizekalı insan, buğdayı elde etmek için bile ekip biçiyorsun ama bu koskoca evrenin bir yaratıcısı olduğunu kabullenemiyorsun. Kusura bakma baba sen malsan biz ne yapalım amk. Neyse sen git al bi tane maymun besle insan olursa ben ateist olucam olmayanın amk.
Beyler lutfen dinleyin: Siz ataist falan olmak istemiyosunuz.Sadece cevrenizde gıcık gittiğiniz muslumanlar yüzünden öle olmak istiyosunuz.Mesela akp kızmak gibi.ama siz kendinize bakın müslümanlık gördugunuz gibi değil.akp oy verenlerin kacı muslumanlıga göre yasıyo %1'i mi aceba.gavura kzıp oruc bozmayın.Sizin Allah'tan baska sıgınacak yeriniz, yok yerimiz yok. Kendinizde söyluyosunuz başörtülülerin ustu mınare altı kerhane diye ozman onların muslumanlıkla alakası yok.
yazıma cevap niteliği taşıyan entrylerin, sözlüğün içler acısı halini anlamak hususunda yardımcı olacağı kanaatindeyim. muhtemelen birçoğu başlığa girilen 10. entry olduğunu bile bilmiyor. şaka gibi lan *

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
ben de müslümanım elhamdülillah.
tanım: bir cümle.
Ne Mutlu Sana.
Ben de ateistim. Gurur duymuyorum. Muslumanlara, diger dinlere inananlara ve deistlerin inancina da zerre kadar saygi duymuyorum. Bence ateist olmak zaten olagan bir sey olarak hayatlarimizda yer almali.
Bize ne bundan. Git büyük bir başarı elde et , sonra onunla övün.
ben de gurur duyuyorum ateist olmasaydım yobaz örümcek kafa olurdum. hatta şizofreni bile olurdum materyalizm gerçekçiliğe aç olanların ilacıdır.

ben materyalist kitapları okuyunca açıkçası tatmin oluyorum kafada bir şeyler oturuyor ve anlıyorum.

din kitaplarını hem saçma buluyorum hem de midemi bulandırıyorlar belli bir süre sonra.
evde anne ve babasına söyleyemeyeceği şeylerden gurur duymak' tır.
en zeki benim hepiniz salaqsiniz.

kodumun artislerinin kullandığı, marjinal takılanlar tarafından kullanılan cümledir.

zannedersin beynini kullandida atomu parçaladı ibne, anca elizabeth...
Türkçesi için.
(bkz: sakaklık parayla mı)
(img:#912715)
samimi bir yazar beyanidir.
bazi yobazlarin aksine, beynimi kullanabildigim ve cagi yakalayabildigim icin kendimle gurur duyuyorum.
bunu soyluyorum cunku, herkeste beyin var ama bazilari sus niyetine tasiyor onu yani.